Sidebar

Οι ομάδες που θα διεκδικήσουν την άνοδο στην Γ’ Εθνική

Οι ομάδες που θα διεκδικήσουν την άνοδο στην Γ’ Εθνική

Στις 14 Μαΐου αρχίζουν τα περιφερειακά μπαράζ για την άνοδο στην Γ’ Εθνική.

Οι ομάδες που θα διεκδικήσουν την συμμετοχή τους στο επόμενο Πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, ως πρωταθλήτριες Ενώσεων συν τρεις δευτεραθλήτριες των ιδρυτικών ΕΠΣ είναι οι εξής:

ΕΠΣ Έβρου : Ορέστης Ορεστιάδας

ΕΠΣ Θράκης : Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

ΕΠΣ Ξάνθης : Άρης Πετεινού

ΕΠΣ Δράμας : Δόξα Βώλακα

ΕΠΣ Καβάλας : Ορφέας Ελευθερούπολης

ΕΠΣ Σερρών : Ηρακλής Αμμουδιάς

ΕΠΣ Κιλκίς : Απόλλων Ευρωπού

ΕΠΣ Μακεδονίας : Νίκη Ευκαρπίας, Αναγέννηση Επανομής

ΕΠΣ Χαλκιδικής : Αετός Βαρβάρας

ΕΠΣ Πέλλας : Θύελλα Λυκοστόμου

ΕΠΣ Ημαθίας : Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

ΕΠΣ Πιερίας : Βατανιακός

ΕΠΣ Φλώρινας : Ερμής Αμυνταίου

ΕΠΣ Καστοριάς : Αστραπή Μεσοποταμίας

ΕΠΣ Κοζάνης : Εορδαϊκός

ΕΠΣ Γρεβενών : Δεν διεξήχθη πρωτάθλημα

ΕΠΣ Λάρισας : ΑΕ Κιλελέρ

ΕΠΣ Τρικάλων : ΑΣ Μετέωρα

ΕΠΣ Καρδίτσας : Αστέρας Καρδίτσας

ΕΠΣ Θεσσαλίας : Μαγνησιακός

ΕΠΣ Ηπείρου : Θύελλα Κατσικάς

ΕΠΣ Θεσπρωτίας : Άρης Φιλιατών

ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας : Θρίαμβος Λούρου

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας : ΑΕ Μεσολογγίου

ΕΠΣ Κέρκυρας : Θιναλιακός

ΕΠΣ Άρτας : Αναγέννηση Άρτας

ΕΠΣ Ευρυτανίας : Αίολος Καρπενησίου

ΕΠΣ Φωκίδας : Απόλλων Ευπαλίου

ΕΠΣ Φθιώτιδας : Αστέρας Σταυρού

ΕΠΣ Εύβοιας : ΑΟ Νέας Αρτάκης

ΕΠΣ Βοιωτίας : Ελλοπιακός

ΕΠΣ Αθηνών : Ηλυσιακός, Χαϊδάρι

ΕΠΣ Πειραιά : Ατρόμητος Πειραιά, Περαμαϊκός

ΕΠΣ Δυτικής Αττικής : Απόλλων Ποντίων ή Ασπρόπυργος

ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής : Αστέρας Βάρης

ΕΠΣ Κορίνθου : ΠΑΣ Κόρινθος

ΕΠΣ Αχαΐας : Παναιγιάλειος

ΕΠΣ Αρκαδίας : ΑΣ Λεωνίδιο

ΕΠΣ Αργολίδας : Κορωνίδα Κοιλάδας

ΕΠΣ Μεσσηνίας : Εράνη Φιλιατρών

ΕΠΣ Λακωνίας : Αμυκλιακός

ΕΠΣ Ηλείας : ΠΑΟ Βάρδας

ΕΠΣ Ζακύνθου : ΑΟ Λεβάντε

ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης : Παλληξουριακός

ΕΠΣ Χανίων : Γρανίτης

ΕΠΣ Ρεθύμνου : Ερμής Ζωνιανών 

ΕΠΣ Ηρακλείου : Ατσαλένιος

ΕΠΣ Λασιθίου : Δεν διεξήχθη πρωτάθλημα

ΕΠΣ Κυκλάδων : Ελλάς Σύρου

ΕΠΣ Λέσβου : Αετός Λουτρών

ΕΠΣ Χίου : Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

ΕΠΣ Σάμου : Πυθαγόρας Κοντοκαιΐκων

ΕΠΣ Δωδεκανήσων : ΑΕΡ Αφάντου