Sidebar

Τα αποτελέσματα των αγώνων της SL2 και της Γ' Εθνικής (14/4)

Τα αποτελέσματα των αγώνων της SL2 και της Γ' Εθνικής (14/4)

Αγωνιστική δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Κυριακή 14/4

Super League 2

ΑΟΜΙΛΟΣ / PLAY OFF

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΚ Β – Λεβαδειακός 0-2 (31'-51' Τσιριγώτης) (15:00 / sl2.muvi.com)

ΤΕΛΙΚΟ Νίκη Βόλου – Μακεδονικός 1-1 (84 πεν. Πολίτης-76' Σιμόνι) (16:00 / sl2.muvi.com)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ / PLAY OUT

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας 2-0 (9' Κανίς, 81' Γκούμας) (16:00 / sl2.muvi.com)

ΤΕΛΙΚΟ Καμπανιακός –Ηρακλής 0-1 (3' Γκερμούς) (16:00 / sl2.muvi.com)

ΤΕΛΙΚΟ Αιολικός – Κοζάνη 0-0 (16:00 / sl2.muvi.com)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ / PLAY OFF

ΤΕΛΙΚΟ Καλαμάτα – Καλλιθέα 0-1 (59' Ματίγια πεν.) (16:00 / Action 24)

ΤΕΛΙΚΟ Ιωνικός – Ηλιούπολη 2-2 (34' Γιακουμάκης, 84' Ντάουντα-61' Μπουσάι, 66' Παντελίδης πεν.) (16:00 / sl2.muvi.com)

Ρεπό: Χανιά

 

 

Γ’ Εθνική – 31η αγωνιστική

16:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας-Νίκη Ευκαρπίας: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Χανιώτης-Απόλλων Παραλιμνίου: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Ορέστης Ορεστιάδας-Άρης Πετεινού: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Αετός Βαρβάρας: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Επανομής-Πανθρακικός: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας: 3-2

Βέροια-Καβάλα 0-1 (13/4)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-3 α.α.

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Καστοριά-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-2

Αστέρας Πετριτή-ΠΟ Φήκης 3-0 α.α.

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Λευκίμμης-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Θεσπρωτός-Πιερικός: 3-1

ΤΕΛΙΚΟ Νέα Αρτάκη-Αστέρας Σταυρού: 4-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Τρίκαλα-ΑΕ Κιλέλερ: 1-0

Εορδαϊκός-Μαγνησιακός 3-0 α.α.

ΤΕΛΙΚΟ Σβορώνος-Θύελλα Κατσικάς: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Βατανιακός-Αναγέννηση Άρτας: 1-3

 

3ος όμιλος

TEΛΙΚΟ: ΑΕ Μυκόνου-Εράνη Φιλιατρών 4-1

ΤΕΛΙΚΟ Βύζας Μεγάρων-Ρόδος 2-2 (14:30)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Κόρινθος: 1-4

ΤΕΛΙΚΟ Ερμιονίδα-Θύελλα Ραφήνας: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Παναιγιάλειος-Παναργειακός: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Ιάλυσος-Πανελευσινιακός: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Μαρκό-ΠΑΟ Βάρδας: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Βάρης-ΑΕΡ Αφάντου 1-0 (13/4)

Ελλάς Σύρου-ΑΟ Πυλίου Κω (Δευτέρα 15/4 – 16:00)

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Υπάτου-Αγία Παρασκευή: 4-0

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Πετρούπολης-Προοδευτική: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Ηλυσιακός-Περαμαϊκός 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Νικόλαος-Αλμυρός Γαζίου: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ Επισκοπή-Φωστήρας: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ Ερμής Ζωνιανών-Απόλλων Σμύρνης: 3-2

ΤΕΛΙΚΟ Ελλοπιακός-ΑΟ Χαϊδαρίου: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός-Πανιώνιος 2-0

ΤΕΛΙΚΟΑτρόμητος Πειραιά-Ατσαλένιος: 0-2