Sidebar

Κύπελλο Ελλάδος: Κλήρωση της 3ης και της 4ης φάσης

Κύπελλο Ελλάδος: Κλήρωση της 3ης και της 4ης φάσης

Δείτε τα αποτελέσματα της κλήρωσης  της 3ης και της 4ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Αναλυτικά:

Οι κληρώσεις ανέδειξαν τα ακόλουθα ζευγάρια:

3η φάση

Προκρίνονται άνευ αγώνος


Α. Ο νικητής του αγώνα Παμβουπρασιακός-Πανελευσινιακός

Β. Ο νικητής του αγώνα Αστέρας Πετριτή-Απόλλων Παραλαμνίου

Γ. ΠΑΕ Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας

Τα ζευγάρια

1. Τηλυκράτης Λευκάδας - ΠΑΕ ΟΦ Ιεράπετρας

2. ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Πανθρακικός/ΠΟ Αλεξανδρούπολης

3. ΠΑΕ Βέροια - ΠΑΕ Κισσαμικός

4. ΠΑΕ ΠΟΤ Ηρακλής - ΠΑΕ Νίκη Βόλου

5. ΠΑΕ Μακεδονικός - ΠΑΕ Αναγέννηση Καρδίτσας

6. (Άρης Βούλας/Νέα Αρτάκη - Ναυπακτιακός Αστέρας) - ΠΑΕ Λάρισα

7. Αστήρ Σταυρού/Βατανιακός - ΠΑΕ Αλμωπός Αριδαίας

8. Βύρων Καβάλας/ΠΟ Φήκης Τρικάλων - ΠΑΕ Παναχαϊκή

9. ΠΑΕ Καλαμάτα - ΠΑΕ Προοδευτική Νεολαία

10. ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΕ Κηφισιά

11. ΠΑΕ Διαγόρας - ΠΑΕ Απόλλων Πόντου

12. ΠΑΕ Αιγάλεω - ΠΑΕ Πανσερραϊκός

13. ΑΟ Αγίου Νικολάου - ΠΑΕ Επισκοπή

14. Αλμυρός/Απόλλων Ευπαλίου - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης/Ελασσόνα

15. Ηλιούπολη/Ερμής Μελιγούς - ΠΑΕ Athens Kallithea FC

16. Ιωνικός Ιωνίας - ΑΕΡ Αφάντου/Διαγόρας Βραχνέικων

17. ΠΑΕ Απόλλων Λάρισας - ΠΑΕ Εργοτέλης

4η φάση

Τηλυκράτης/ΟΦ Ιεράπετρας - ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης/ΠΑΕ Κηφισιά 

ΠΑΕ Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας - ΠΑΕ Βέροια/ΠΑΕ Κισσαμικός

Μακεδονικός/ΠΑΕ  Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΕ Διαγόρας/ΠΑΕ Απόλλων Πόντου

ΠΑΕ Απόλλων Λάρισας/ΠΑΕ Εργοτέλης - (Ηλιούπολη/Ερμής Μελιγούς -Καλλιθέα)

ΠΑΕ ΠΟΤ Ηρακλής/ΠΑΕ Νίκη Βόλου - ΑΟ Αγίου Νικολάου/ΠΑΕ Επισκοπή

(Αλμυρός/Απόλλων Ευπαλίου - ΑΕ Ποντίων Κοζάνης/Ελλασσόνα) - ΠΑΟΚ Κρηστώνης/ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Προκρίνονται άνευ αγώνος

Βύρων Καβάλας/ΠΟ Φήκης - Παναχαϊκή

(Άρης Βούλας/Νέα Αρτάκη - Ναυπακτιακός Αστέρας) - ΠΑΕ Λάρισα

ΠΑΕ Αιγάλεω-Πανσερραϊκός

Ιωνικός Ιωνίας/ΑΕΡ Αφάντου -Διαγόρας Βραχνέικων

Παμβουπρασιακός - Πανελευσινιακός

ΠΑΕ Καλαμάτα-ΠΑΕ Προοδευτική Νεολαία

Αστέρας Πετριτή- Απόλλων Παραλιμνίου

Αστήρ Σταυρού/Βατανιακός - ΠΑΕ Αλμωπός Αριδαίας