Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των αναμετρήσεων της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Πλατανιάς – Κέρκυρα 2-0 (9' Νίλι, 86' Ποζατζίδης)
Ηρόδοτος – ΑΕ Σπάρτη 4-1 (16'-42' Αγγελούδης, 28' Μπαρέττας, 61' Σιαλμάς / 21' Καινούριος πεν)
ΑΕ Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας 0-0
ΝΠΣ Βόλος – Αιγινιακός 6-0 (38' Πίτου Γκαρσία πεν, 62'-64'-85' Μάντζης, 69'-71' Φράγκος)
Τρίκαλα – Παναχαϊκή 0-0
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης 2-2 (41' Μπραμπίγια, 90' Χατζής / 11' Μανουσάκης, 68' Τσέλιος)
Αήττητος Σπάτων – Απόλλων Πόντου 0-3 α.α.

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Ασπίδα Ξάνθης 4-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ορφέας Ξάνθης 0-1
Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Νέστος Χρυσούπολης 0-2
Κεραυνός Πέρνης – ΑΕ Καλαμπακίου 1-1
Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός 1-2
Άρης Αβάτου – Αλέξανδρος Κιλκίς 3-0


2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός 1-0
Ερμής Αμυνταίου – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
ΠΟ Τριγλίας – ΑΣ Γιαννιτσά 3-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός 0-3
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Μελιτέας Μελίτης 2-0
Βέροια – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0


3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα – Κρόνος Αργυράδων 0-1
Τηλυκράτης – Θρίαμβος Σερβιανών 2-0
AΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς 1-0
Θεσπρωτός – Ναυπακτιακός 3-0
ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας 0-3 α.α.
Αχέρων Καναλακίου – Γρεβενά Αεράτα 4-1
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας


4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς 3-0
ΑΟ Στυλίδας – Πιερικός 0-3
Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Νίκη Βόλου – ΑΣ Μετέωρα 2-0
ΓΣ Αλμυρού – Αστέρας Ιτέας 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1


5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – Γιούχτας 1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-2
Αμπελακιακός – ΟΦ Ιεράπετρας 0-2
ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος 0-3
Εθνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0
Ιωνικός – ΑΟ Επισκοπής 2-0
Ρεπό : Προοδευτική


6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Παλληνιακός 1-0
Παναιγιάλειος – Αστέρας Αμαλιάδας 3-0
Αχαρναϊκός – Φοίβος Κρεμαστής 2-0
Ιάλυσος – Πανηλειακός 1-1
Διαγόρας Βραχνεΐκων- Θύελλα Ραφήνας 1-0
Νίκη Τραγανού – Πανμοβριακός 2-2
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας


8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Καλαμάτα 0-2
Παναρκαδικός – Ασπρόπυργος 0-3
ΑΟ Κατασταρίου – ΑΕ Πελλάνας 1-1
Μανδραϊκός – Παναργειακός 1-3
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Υπάτου 1-3
Πάμισος – ΑΟ Εικοσιμίας 1-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-5