Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των αγώνων της Κυριακής, σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας 2-0
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ηρακλής 1-0
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή 0-0
Πλατανιάς – Βόλος 0-0 (23/3)
Κέρκυρα – Εργοτέλης 2-1 (23/3)
Αιγινιακός – ΑΟΧ Κισσαμικός 0-4 (23/3)
Ηρόδοτος – ΑΟ Τρίκαλα 1-0 (23/3)
Σπάρτη – Αήττητος Σπάτων 3-0 α.α.


1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-2
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Ασπίδα Ξάνθης-ΑΕ Καλαμπακίου 1-2
ΠΑΟΚ Κοσμίου-Πανσερραϊκός 2-4
Καβάλα-Αλέξανδρος Κιλκίς 2-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Άρης Αβάτου 3-0
Κεραυνός Πέρνης-Αετός Ορφανού 5-4

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-ΑΣ Γιαννιτσά 0-2
Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός 1-0
Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας 2-1
Ερμής Αμυνταίου-Μελιτέας Μελίτης 1-2
ΠΟ Τρίγλιας-Ολυμπιακός Κυμίνων 3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Βέροια 0-3
Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-2 (14:00)
Θεσπρωτός-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Μακεδονικός Φούφα-Θρίαμβος Σερβιανών 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Σούλι Παραμυθιάς 2-1
Κρόνος Αργυράδων-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Γρεβενά Αεράτα 5-0

Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός 1-2
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 0-3 α.α
Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα 2-2
Φωκικός-Αστέρας Ιτέας 1-1
ΑΟ Στυλίδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0
Νίκη Βόλου-ΓΣ Αλμυρού 3-2

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-5
Προοδευτική-ΟΦ Ιεράπετρας 0-1
Γιούχτας-Ατσαλένιος 1-3
Κερατσίνι-Επισκοπή 1-3
Αμπελακιακός-Ιωνικός 1-2
ΑΕ Νεάπολης-Εθνικός 1-1

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-Αστέρας Αμαλιάδας 8-0 (23/3-13:00)
ΠΑΟ Βάρδας-Φοίβος Κρεμαστής 0-1 (13:15)
Ιάλυσος-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 (14:15)
Παλληνιακός-Πανηλειακός 1-1
Παναιγιάλειος-Πανμοβριακός 3-1
Αχαρναϊκός-Νίκη Τραγανού 1-1

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος

Ηλυσιακός-Χαραυγιακός 0-1
Πανθηραϊκός-Χαλκίδα ΑΝΑΒΟΛΗ
Άγιος Ιερόθεος-Αιγάλεω 0-2
Άγιοι Ανάργυροι-Αιολικός 1-3
Κόρινθος-Θύελλα Καμαρίου 1-1
Απόλλων Ερέτριας-Καλλιθέα 0-4

8ος όμιλος

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Εικοσιμίας 8-0 (11:00)
Παναρκαδικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1
Μανδραϊκός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
Ένωση Λέρνας-Πάμισος Μεσσήνης 1-2
Ερμιονίδα-Ασπρόπυργος 2-4
ΑΕ Πελλάνας-Παναργειακός 0-2
Καλαμάτα-ΑΟ Υπάτου 1-0