Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμενα τα σκορ των αναμετρήσεων της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Αήττητος Σπάτων-Ηρόδοτος 1-1
Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός 3-2
ΝΠΣ Βόλος-Δόξα Δράμας 2-1
Ηρακλής-Κέρκυρα 1-1
Πλατανιάς-Καραϊσκάκης 2-0
Σπάρτη-Παναχαϊκή 2-3
Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου 0-1

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Αλέξανδρος Κιλκίς 2-0
Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου 2-1
ΑΕ Καλαμπακίου-Αετός Ορφανού 3-0
Νέστος Χρυσούπολης-Κεραυνός Πέρνης 1-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα 1-2
Ασπίδα Ξάνθης-ΠΑΟ Κοσμίου 0-2

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Μελιτέας Μελίτης-Βέροια 0-4
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου 2-2
Εδεσσαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας 1-0
ΑΣ Γιαννιτσά-ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Τρίγλιας 3-0
Μακεδονικός-Ερμής Αμυνταίου 1-1

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Γρεβενά Αεράτα 6-0
Μακεδονικός Σιάτιστας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-2
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Σούλι Παραμυθιάς-Θεσπρωτός 0-0
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΕ Λευκίμμης 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-2

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0
ΑΣ Μετέωρα-ΓΣ Αλμυρού 0-3
Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 2-0
Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Στυλίδας 0-3 α.α
Θησέας Αγριάς-Φωκικός 3-1

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Επισκοπής 1-3
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ιωνικός 0-0
Ατσαλένιος-Εθνικός 3-0
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕ Νεάπολης 4-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αμπελακιακός 2-1
Προοδευτική-Κερατσίνι 2-2

Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος

Φοίβος Κρεμαστής-Ιάλυσος 0-2 (16/2)
Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαρναϊκός 0-4
ΠΑΟ Βάρδας-Παναιγιάλειος 2-1
Διαγόρας-Πανμοβριακός 3-0
Θύελλα Ραφήνας-Νίκη Τραγανού 0-0
Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1

7ος όμιλος

Πανθηραϊκός-Απολλων Ερέτριας 1-0 (12:00)
Ηλυσιακός-Καλλιθέα 2-1
Χαλκίδα-Θύελλα Καμαρίου 1-1
Αιγάλεω-Αιολικός 1-0
Χαραυγιακός-Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Άγιος Ιερόθεος-Κόρινθος 3-0

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας-Παναρκαδικός 1-0 (16/2)
Καλαμάτα-ΑΟ Κατασταρίου 0-0 (13:30)
Ερμιονίδα-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
ΑΟ Εικοσιμίας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
ΑΟ Υπάτου-Πάμισος 3-0
Παναργειακός-Ένωση Λέρνας 1-0
Ασπρόπυργος-Μανδραϊκός 4-0