Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των αναμετρήσεων της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

14.00 ΑΟΧ Κισσαμικός-Απόλλων Πόντου 1-0
Απόλλων Λάρισας-Ηρόδοτος 1-1
Βόλος-Αήττητος Σπάτων 3-1
Εργοτέλης-Δόξα Δράμας 2-0
Παναχαϊκή-Κέρκυρα 1-0
Σπάρτη-Αιγινιακός 1-0
Τρίκαλα-Καραϊσκάκης 0-0


1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 2-1
Άρης Αβάτου-Κεραυνός Πέρνης 2-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Πανσερραϊκός-Καβάλα 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου-ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Νέστος Χρυσούπολης-Ασπίδα Ξάνθης 4-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης 0-0


2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Άρης Παλαιοχωρίου 1-4
Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Μελιτέας Μελίτης-ΠΟ Τρίγλιας 2-3
Αγροτικός Αστέρας-Ερμής Αμυνταίου 2-2
Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 2-1
ΑΣ Γιαννιτσά-Νίκη Αγκαθιάς 0-0


3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Φλωριάδας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός 0-0
Γρεβενά Αερατά-ΑΕ Λευκίμμης 0-4
Μακεδονικός Σιάτιστας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0
Σούλι Παραμυθιάς-Κρόνος Αργυράδων 0-1
Θρίαμβος Σερβιανών-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας


4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρού 1-0
Απόλλων Μακρυχωρίου-Νίκη Βόλου 0-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Στυλίδας 2-0
ΑΣ Μετέωρα-Φωκικός 0-0
Ολυμπιακός Βόλου-Θησέας Αγρίας 2-0
Πιερικός-Αναγέννηση Καρδίτσας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ


5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός 0-1
Ιωνικός-ΑΕ Νέαπολης 5-0
ΑΟ Επίσκοπης-Αμπελακιακός 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Κερατσίνι 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Γιούχτας 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Προοδευτική 1-1

Ρεπό: Ατσαλένιος


6ος όμιλος

Νίκη Τραγανού-Ιάλυσος 0-2 (13:00)
Φοίβος Κρεμαστής-Παλληνιακός 0-1 (14:00)
Διαγόρας-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0 (14:15)
Πανμοβριακός-Αχαρναϊκός 1-1
Θύελλα Ραφήνας-Παναιγιάλειος 4-0
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας 0-4

Ρεπό: Πανηλειακός


7ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Πανθηραϊκός-Αιγάλεω 0-0 (12:00)
Χαλκίδα-Ηλυσιακός 0-1
Χαραυγιακός-Απόλλων Ερέτριας 1-1
Κόρινθος-Καλλιθέα 3-3
Άγιοι Ανάργυροι-Θύελλα Καμαρίου 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Αιολικός 2-1


8ος όμιλος

ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Κατασταρίου 2-0 (12:00)
Παναργειακός-Καλαμάτα 0-1
Ασπρόπυργος-ΑΕ Πελλάνας 1-0
Ερμιονίδα-Πάμισος 4-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Ένωση Λέρνας 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-Μανδραϊκός 3-0
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναρκαδικός 0-1