Sidebar

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Πλούσια αγωνιστική δράση και αρκετές αναβολές περιλαμβάνει το πρόγραμμα της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

(14.30) Πλατανιάς – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας – ΑΕ Σπάρτη
ΑΕ Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου
Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ Κισσαμικός
ΝΠΣ Βόλος – Παναχαϊκή
Ηρακλής – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

Γ Εθνική

1ος όμιλος
Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Ασπίδα Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
Νέστος Χρυσούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΕ Καλαμπακίου – Πανσερραϊκός

2ος όμιλος
ΠΟ Τριγλίας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αγροτικός Αστέρας- Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΣ Γιαννιτσά – Βέροια
ΑΝΑΒΟΛΗ Εδεσσαϊκός – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΝΑΒΟΛΗ Ερμής Αμυνταίου – ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα
Κρόνος Αργυράδων – Θεσπρωτός
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Θρίαμβος Σερβανιών – Αχέρων Καναλακίου
Σούλι Παραμυθιάς – Γρεβενά Αεράτα
Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος
ΑΟ Στυλίδας – ΑΟ Σελλάνων
Φωκικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Θησέας Αγριάς – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΝΑΒΟΛΗ Αναγέννηση Καρδίτσας – ΓΣ Αλμυρού
ΑΝΑΒΟΛΗ Πιερικός – Απόλλων Μακρυχωρίου
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΣ Μετέωρα – Αστέρας Ιτέας

5ος όμιλος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατρόμητος Πειραιά
Γιούχτας – ΑΕ Νεάπολης
Προοδευτική – Εθνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ιωνικός
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΟ Επισκοπής
Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας

6ος όμιλος
Παλληνιακός – Ιάλυσος
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνείκων
Αστέρας Αμαλιάδας – Νίκη Τραγανού
Φοίβος Κρεμαστής – Πανομβριακός
Πανηλειακός – Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος
12.00 Πανθηραϊκός - Άγιος Ιερόθεος 
Χαραυγιακός - Θύελλα Καμαρίου
Καλλιθέα - Αιολικός
Απόλλων Ερέτριας - Αιγάλεω
Κόρινθος - ΑΟ Χαλκίς
Άγιοι Ανάργυροι - Ηλυσιακός

8ος όμιλος
Παναρκαδικός – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Κατασταρίου – Μανδραϊκός
Καλαμάτα – Ένωση Λέρνας
ΑΕ Πελλάνας – Πάμισος
Ασπρόπυργος – Αστέρας Βλαχιώτη
Παναργειακός – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Εικοσιμίας