Sidebar

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Πλούσια η αγωνιστική δράση της Κυιακής (4/11) σε Football League και Γ' Εθνική.

Αναλυτικά:

Football League

3/11 ΠΑΕ Καραϊσκάκης - Πλατανιάς 0-1
AΟΧ Κισσαμικός - ΓΣ Εργοτέλης 88
Αιγινιακός - Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου - ΑΟ Τρίκαλα
Κέρκυρα - Ηρακλής
ΓΣ Δόξα Δράμας - ΝΠΣ Βόλος
Ηρόδοτος - Αήττητος Σπάτων
Παναχαϊκή - ΑΕ Σπάρτης

1ος όμιλος

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΑΟ Καβάλας – Ορφέας Ξάνθης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός


2ος όμιλος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός
Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς


3ος όμιλος

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων


4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-1 (3/11 15:00)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
Φωκικός – Θησέας Αγριάς
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου (18:30)


5ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά
Εθνικός Πειραιώς – Ατσαλένιος
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΠΟ Κερατσινίου – Προοδευτική

Ρεπό: Γιούχτας


6ος όμιλος

Πανμοβριακός – Διαγόρας (13:30)
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Πανηλειακός
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής – Ιάλυσος
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός


7ος όμιλος – 5η Αγωνιστική

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα
Ηλυσιακός – Αιολικός
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω


8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ερμιονίδα
Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου – Καλαμάτα
Ένωση Λέρνας – Παναργειακός
Παναρκαδικός – ΑΕ Πελλάνας