Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (1/4) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

15:00 Καλλιθέα - Απόλλων Πόντου 0-1
16:00 ΠΑΕ Καραϊσκάκης - Αιγινιακός 2-0
16.00 Εργοτέλης - Παναιγιάλειος 5-1
17:00 Άρης - ΓΣ Δόξα Δράμας
Βέροια - Πανσερραϊκός 0-3 α.α.
Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3 α.α.

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Διδυμοτείχου - Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 
Αετός Ορφανού - Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Άρης Αβάτου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-3
Δόξα Προσκυνητών - Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου - ΑΟ Καβάλας 0-2
Ελπίδα Σκουτάρεως - Ορφέας Ξάνθης 0-1

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΣΦ Αλεξάνδρεια 9-0
Πιερικός - Κιλκισιακός 0-0
Ηρακλής - Εδεσσαϊκός 3-1
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΟ Καρδίας 0-1
Καμπανιακός - ΑΕ Καρίτσας 3-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Μακεδονικός Νεάπολης 0-1
Νάουσα - Αγροτικός Αστέρας 1-1

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Σκουφάς Κομποτίου - Αστέρας Παραπόταμου 3-0
Ερμής Αμυνταίου - Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0
Νέος Αμφίλοχος - Πανλευκάδιος 2-2
Τηλυκράτης - Καστοριά 3-0 α.α.
Θεσπρωτός - Μακεδονικός Φούφα 3-0
Δόξα Κρανούλας - ΑΕ Λευκίμμης 1-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΟ Σελλάνων - Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0
Ολυμπιακός Βόλου - ΓΣ Αλμυρός 2-0
Ρήγας Φεραίος - ΑΟ Θήβα 0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου - ΑΠΟΚ Βελούχι 3-1
Αστέρας Ιτέας - Νίκη Βόλου 0-1
Διγενής Νεοχωρίου - ΝΠΣ Βόλος

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Τσικλητήρας Πύλου - Παναρκαδικός 0-3
Πανηλειακός - ΠΑΟ Βάρδας 2-3
Παλληξουριακός - Διαγόρας Βραχνέικων 1-4
Αχαϊκή - Αστέρας Βλαχιώτη ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ζάκυνθος 1961 - Αστέρας Αμαλιάδας 0-2
Λεωνίδιο - Καλαμάτα 1-1

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

28/03 ΑΟ Λουτράκι - Διαγόρας Ρόδου 0-2
13:00 ΓΑΣ Ιάλυσος - Πέλοπας Κιάτου 4-0 (ΔΙΑΚΟΠΗ)
ΑΟ Ζευγολατιού - Ιωνικός 1-2
ΑΣ Ρόδου - Εθνικός 0-1
ΑΠΟ Κερατσίνι - Ασπρόπυργος 1-2

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Ερμής Κιβερίου - Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0
ΑΟ Χαλκίς - Θύελλα Ραφήνας 2-1
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας - Πανθηραϊκός ΑΟ 1-3
ΑΕ Ερμιονίδας - Παναργειακός 2-0
Αιολικός - Ταμυναϊκός 3-0 α.α.

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Μυλοποτάμου - ΟΦ Ιεράπετρας 0-3
ΠΟ Ατσαλένιου - Ηλυσιακός ΑΟ 1-0
ΑΕ Κηφισιάς - ΑΟ Αγίου Ιερόθεου 2-2
Φωστήρας - ΑΟ Ερμής Ζωνιανών 2-1
Αιγάλεω - ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου