Sidebar

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης του Σαββάτου (24/3) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

ΑΟΧ Κισσαμικός – Άρης 2-3

Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕ Καραϊσκάκης 1-0

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα 0-0

Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας 1-2

Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα 1-1

(17.00) ΟΦΗ – Εργοτέλης 4-2

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-2

ΑΕ Καρίτσας – ΦΑΣ Νάουσα 1-4

ΑΟ Καρδίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 4-1

Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός 2-0 

Κιλκισιακός – Αλμωπός Αριδαίας 2-0 

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας 1-3 

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Ηρακλής 0-7

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Παραποτάμου – Νέος Αμφίλοχος 1-5 

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τηλυκράτης 0-2 

Μακεδονικός Φούφα – Δόξα Κρανούλας 2-1

Πανλευκάδιος – Θεσπρωτός 0-0

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Σκουφάς Κομποτίου 2-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1

Αχιλλέας Φαρσάλων – Ρήγας Φεραίος 0-1

ΑΠΟΚ Βελούχι – ΝΠΣ Βόλος 1-5

ΑΟ Θήβα – Αστέρας Ιτέας 0-2

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Σελλάνων 2-2

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Παναρκαδικός – Παλληξουριακός 5-0 

Αστέρας Αμαλιάδας – Καλαμάτα 3-1

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΣ Λεωνίδιο 2-0 

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ζάκυνθος 4-0 

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή 0-1 

Τσικλητήρας – Πανηλειακός 1-3

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος Ρόδου 2-1

Εθνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0

Ιωνικός – ΑΣ Ρόδος 1-0

Πέλοπας Κιάτου – Ασπρόπυργος 0-1

Προοδευτική – ΑΟ Ζευγολατιού 3-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Αήττητος Σπάτων – Ερμής Κιβερίου 4-1

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Τριγλία Ραφήνας 4-1

Θύελλα Ραφήνας – ΑΕ Ερμιονίδας 2-0

Παναργειακός – Ταμυναϊκός 2-1

Πανθηραϊκός – Αιολικός 2-0

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Άγιος Ιερόθεος – Αιγάλεω 2-0

Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Παλαιόχωρας 1-0

Ηλυσιακός – Φωστήρας 2-2

Ηρόδοτος – ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Κηφισιά 5-0

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου