Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (18/3) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Παναχαϊκή - Άρης 1-1

Εργοτέλης - Δόξα Δράμας 0-1

ΑΕ Καραϊσκάκης - Πανσερραϊκός 3-0

Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας 4-1

Τρίκαλα - Παναιγιάλειος 1-0

Απόλλων Πόντου - Αιγινιακός 2-0

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Ορφανού 1-0

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 0-1

Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου – Μ.Αλεξ. Ξηροποτάμου 3-2

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης 2-2

Μ.Αλεξ. Καρπερής – Ελπίς Σκουτάρεως 1-1

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προσκυνητών 1-1

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Καρδίας 2-1

Ηρακλής – ΑΠΕ Λαγκαδά 3-0

Καμπανιακός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 3-1

Μακεδονικός – ΑΕ Καρίτσας 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Κιλκισιακός 0-3

ΦΑΣ Νάουσα – Εδεσσαϊκός 0-0

Πιερικός – Άρης Παλαιοχωρίου 0-3

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Δόξα Κρανούλας – Πανλευκάδιος 2-0

Ερμής Αμυνταίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων 4-1

Θεσπρωτός – Αστέρας Παραποτάμου 3-0

ΑΕ Λευκίμμης – Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0

Νέος Αμφίλοχος – Σκουφάς Κομποτίου 2-0

Καστοριά - Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α.

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Ολυμπιακός Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου 6-0

Ρήγας Φεραίος – ΑΟ Σελλάνων 1-0

Αστέρας Ιτέας – Αχιλλέας Φαρσάλων 3-2

ΝΠΣ Βόλος – ΓΣ Αλμυρού 2-2

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Θήβα 1-0

ΑΠΟΚ Βελούχι – Νίκη Βόλου 0-5

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Αμαλιάδας – Αστέρας Βλαχιώτη 0-0

Αχαϊκή – Πανηλειακός 0-1

Ζάκυνθος – Παναρκαδικός 2-1

Καλαμάτα – Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-2

ΑΣ Λεωνίδιο – ΠΑΟ Βάρδας 0-2

Παλληξουριακός – Τσικλητήρας 3-1

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Ασπρόπυργος – Διαγόρας Ρόδου 1-0

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ιωνικός 2-1

ΑΟ Λουτράκι – Προοδευτική 1-2

Πέλοπας Κιάτου – Εθνικός 0-2

ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Ζευγολατιού 4-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Αιολικός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-1

Παναργειακός – Πανθηραϊκός 0-0

Ταμυναϊκός – Θύελλα Ραφήνας 0-2

Τριγλία Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου 1-0

ΑΟ Χαλκίς – Αήττητος Σπάτων 2-0

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας 0-0

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 0-1

Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Ιερόθεος 1-3

ΑΕ Κηφισιά – ΑΕ Μυλοποτάμου 2-1

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηλυσιακός 0-2

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου