Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (11/3) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Δόξα Δράμας – Καλλιθέα 2-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου 0-2

Παναιγιάλειος – Αιγινιακός 2-1

ΟΦΗ – Τρίκαλα 3-0

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου 0-0

Δόξα Προσκυνητών-Αετός Ορφανού 1-3

Μ.Αλεξ.Ξηροποτάμου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

Ελπίς Σκουτάρεως-Νέστος Χρυσούπολης 1-2

Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 5-2

Καβάλα-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-0

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Παλαιοχωρίου-Ηρακλής 0-0

Πιερικός-Αλμωπός Αριδαίας 1-0

ΑΠΕ Λαγκαδά-Καμπανιακός 4-0 

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΦΑΣ Νάουσα 1-3

Κιλκισιακός-Αγροτικός Αστέρας 3-1

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 2-1 

ΑΟ Καρδίας-ΑΕ Καρίτσας 1-2

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Νέος Αμφίλοχος 0-1 

Ερμής Αμυνταίου-Τηλυκράτης 1-2 

Σκουφάς Κομποτίου-Θεσπρωτός 0-2 

Αστέρας Παραποτάμου-Δόξα Κρανούλας 0-1 

Εθνικός Φιλιππιάδας-Μακεδονικός Φούφα 1-2

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Οπούντιος Μαρτίνου-Ρήγας Φεραίος 1-2

Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0

ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας 1-0

Αχιλλέας Φαρσάλων-Διγένης Νεοχωρίου 1-1

ΓΣ Αλμυρού-Νίκη Βόλου 1-0

ΑΟ Θήβα-ΑΠΟΚ Βελούχι 3-1

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Παλληξουριακός-Ζάκυνθος 1-3

Πανηλειακός-ΑΣ Λεωνίδιο 4-1

Παναρκαδικός-Καλαμάτα 0-0

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας 0-2

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1

Τσικλητήρας-Αχαϊκή 0-1

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Διαγόρας Ρόδου-Εθνικός 1-1 

ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1

Ιωνικός-Πέλοπας Κιάτου 4-1

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Ερμής Κιβερίου-Αιολικός 0-2 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Παναργειακός 2-0 

Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός 1-2 

Αήττητος Σπάτων-Τριγλία Ραφήνας 5-1 

ΑΟ Χαλκίς-ΑΕ Ερμιονίδας 0-1

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Ηρόδοτος-ΑΕ Κηφισιάς 2-1 

Ατσαλένιος-Φωστήρας 1-0

ΑΕ Μυλοποτάμου-Αιγάλεω 4-2 

ΟΦ Ιεράπετρας-Ερμής Ζωνιανών 2-1

Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος 0-2 

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου