Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (4/3) σε Football League και Γ' Εθνική.

 

Football League

Άρης - ΑΟ Τρίκαλα 0-0

Παναχαϊκή – Καλλιθέα 1-0

ΑΕ Σπάρτη – Απόλλων Πόντου 0-4

Δόξα Δράμας – Αιγινιακός 3-3

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος 2-0

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα 2-2

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0

Άρης Αβάτου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4-1

Αετός Ορφανού-Ελπίς Σκουτάρεως 2-5

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1

Καμπανιακός-Ηρακλής 2-4

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Πιερικός 0-2

ΦΑΣ Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0

Μακεδονικός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6-0

ΑΕ Καρίτσας-Κιλκισιακός 1-1

ΑΟ Καρδίας-Εδεσσαϊκός 4-1

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Τηλυκράτης-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0

ΑΕ Λευκίμμης-Ερμής Αμυνταίου 1-1

Θεσπρωτός-Νέος Αμφίλοχος 2-0

Δόξα Κρανούλας-Σκουφάς Κομποτίου 2-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Πανλευκάδιος 1-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 0-1

ΑΠΟΚ Βελούχι-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-3

ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Θήβα 3-0

Αμβρυσσεάς Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 5-0

Αστέρας Ιτέας-Ρήγας Φεραίος 2-0

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Ζάκυνθος-Τσικλητήρας 3-1

ΑΣ Λεωνίδιο-Αχαϊκή 0-1

Καλαμάτα-Παλληξουριακός 2-0

Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός 2-0

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός 0-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΠΑΟ Βάρδας 3-2

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΣ Ρόδος 1-1

Ασπρόπυργος-ΑΟ Λουτράκι 2-0

Πέλοπας Κιάτου-ΑΟ Ζευγολατιού 3-0

Διαγόρας Ρόδου-Ιωνικός 0-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Ερμιονίδα-Αήττητος Σπάτων 1-0

Αιολικός-Τριγλία Ραφήνας 2-0

Ταμυναϊκός-ΑΟ Χαλκίς 0-2

Παναργειακός-Ερμής Κιβερίου 1-0

Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 4-1

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Φωστήρας-Ηρόδοτος 0-2

Αιγάλεω-ΑΕ Κηφισιάς 3-1

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατσαλένιος 1-0

Ερμής Ζωνιανών-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-1

Ηλυσιακός-ΟΦ Ιεράπετρας 1-1

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου