Sidebar

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης του Σαββάτου (17/2) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Σπάρτη - ΟΦΗ 0-3

Παναχαϊκή - Αιγινιακός 0-1

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ελπίς Σκουτάρεως 2-2

Αετός Ορφανού – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-1

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 2-1

Άρης Αβάτου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 4-0

Δόξα Προσκυνητών – Καβάλα 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Ορφέας Ξάνθης 0-0

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας 2-1

ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός 0-0

ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1

Κιλκισιακός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 1-0

Μακεδονικός – Ηρακλής 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1

ΦΑΣ Νάουσα – Καμπανιακός 1-2 

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-0

Δόξα Κρανούλας – Θεσπρωτός 2-0

Εθνικός Φιλιππιάδας – Σκουφάς Κομποτίου 0-0

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης 1-1

Πανλευκάδιος – Ερμής Αμυνταίου 1-1

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων 1-1

ΑΠΟΚ Βελούχι – Ρήγας Φεραίος 2-3

Νίκη Βόλου – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0

Βόλος ΝΠΣ – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0

Διγενής Νεοχωρίου – Αστέρας Ιτέας 0-2

ΑΟ Θήβα – Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Βλαχιώτη – Ζάκυνθος 4-0

Αστέρας Αμαλιάδας – ΑΣ Λεωνίδιο 3-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαϊκή 0-0

Καλαμάτα – Τσικλητήρας 0-0

Παναρκαδικός – Πανηλειακός 2-0

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός 4-0

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Ασπρόπυργος – Προοδευτική 1-1

Εθνικός – Ιάλυσος Ρόδου 2-0

Ιωνικός – ΑΟ Λουτράκι 2-0

Πέλοπας Κιάτου – ΑΠΟ Κερατσίνι 1-2

Διαγόρας - ΑΣ Ρόδος 1-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Χαλκίς 0-0

Πανθηραϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας 2-1

Θύελλα Ραφήνας – Τριγλία Ραφήνας 1-0

Ταμυναϊκός – Αήττητος Σπάτων 0-2

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Άγιος Ιερόθεος – Φωστήρας 0-0

Ερμής Ζωνιανών – Αιγάλεω 1-5

Ηλυσιακός – ΑΕ Κηφισιά 2-0

ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος 0-0

ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος 1-0

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου