Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (17/12) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου 1-1

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας 0-1

(17.00) Άρης - ΟΦΗ 0-0

(17.00) Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος 2-0

Η βαθμολογία της Football League


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Δόξα Προσκυνητών-Νέστος Χρυσούπολης 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 1-0

Αετός Ορφανού-ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0

Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα 1-0

(17:00) Ελπίς Σκουτάρεως-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Άρης Παλαιοχωρίου 1-2

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εδεσσαϊκός 0-3

Πιερικός-ΑΟ Καρδίας 0-1

Ηρακλής-ΑΕ Καρίτσας 2-2

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός 1-0

Καμπανιακός-Αγροτικός Αστέρας 0-2

ΦΑΣ Νάουσα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0 


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Λευκίμμης-Δόξα Κρανούλας 2-2

Αστέρας Παραποτάμου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Ερμής Αμυνταίου 1-2

Πανλευκάδιος-Νέος Αμφίλοχος 1-1

Καστοριά-Τηλυκράτης 1-1

Μακεδονικός Φούφα-Θεσπρωτός 0-0


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΟ Σελλάνων 1-1

ΓΣ Αλμυρού-Ολυμπιακός Βόλου 1-0

ΑΟ Θήβα-Ρήγας Φεραίος 3-0

ΑΠΟΚ Βελούχι-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-3

Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας 2-1


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Παλληξουριακός-Παναρκαδικός 0-2

Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας 0-0

Ζάκυνθος-Διαγόρας Βραχνεΐκων 5-2

ΑΣ Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη 0-2

Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1

Πανηλειακός-Τσικλητήρας 1-1


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΠΟ Κερατσίνι-Εθνικός 2-1

Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας-Πέλοπας Κιάτου 0-0

ΑΟ Ζευγολατιού-Προοδευτική 0-5

ΑΣ Ρόδος-Ιωνικός 0-0


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Ερμιονίδας-Θύελλα Ραφήνας 1-1

Αιολικός-Πανθηραϊκός 1-1

Ερμής Κιβερίου-Αήττητος Σπάτων 0-3


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηρόδοτος 0-0

ΑΕ Κηφισιά-ΟΦ Ιεράπετρας 1-1

Φωστήρας-Ηλυσιακός 0-0

Αιγάλεω-Άγιος Ιερόθεος 2-0

ΑΟ Παλαιοχώρας-Ερμής Ζωνιανών 1-0