Sidebar

Οι αγώνες της Γ' Εθνικής

Οι αγώνες της Γ' Εθνικής

Δείτε ΟΛΑ τα αποτελέσματα και την ανάλυση των παιχνιδιών της 3ης αγωνιστικής.

_

Αναλυτικά τα παιχνίδια του 1ου ομίλου

ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-1

ΑΟ Καβάλας – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 4-0

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 1-3

Ελπίς Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού 1-0

Δόξα Προσκυνητών – Άρης Αβάτου 0-0

Η Βαθμολογία του 1ου Ομίλου


Αναλυτικά τα παιχνίδια του 2ου ομίλου

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός 3-0

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1

ΦΑΣ Νάουσα – Πιερικός 3-0

ΑΕ Καρίτσας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 1-2

ΑΟ Καρδίας – Κιλκισιακός 2-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής 1-2

Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός 1-1

Η Βαθμολογία του 2ου ομίλου


Αναλυτικά τα παιχνίδια του 3ου ομίλου

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος 0-0

Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-1

ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου 0-0

Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος 0-3

Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου 4-0

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου 1-0

Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

Η Βαθμολογία του 3ου ομίλου


Αναλυτικά τα παιχνίδια του 4ου ομίλου

ΝΠΣ Βόλος - ΑΟ Σελλάνων 4-1

Νίκη Βόλου - Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα 2-4

Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος 1-2

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-0

ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρού 1-2

Η Βαθμολογία του 4ου ομίλου


Αναλυτικά τα παιχνίδια του 5ου ομίλου

Τσικλητήρας – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2

ΑΣ Λεωνίδιο – Παναρκαδικός 0-3

Ζάκυνθος – Πανηλειακός 0-3

Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας 2-0

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0

Αχαϊκή – Παλληξουριακός 3-1

Η Βαθμολογία του 5ου ομίλου


Αναλυτικά τα παιχνίδια του 6ου ομίλου

Προοδευτική – Εθνικός 0-0

Ιάλυσος Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού 4-1

ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι 1-0

Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ιωνικός 0-1

Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου 0-0

Η Βαθμολογία του 6ου ομίλου

 

Αναλυτικά τα παιχνίδια του 7ου ομίλου

Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός 2-1

13.30 Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0

ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου

Τρίγλια Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς 1-2

Παναργειακός - Θύελλα Ρ. 1-0

Η Βαθμολογία του 7ου ομίλου


Αναλυτικά τα παιχνίδια του 8ου ομίλου

Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος 1-0

Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 3-0

ΑΕ Κηφισιά – Ατσαλένιος 0-0

Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός 1-1

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας 0-2

Η Βαθμολογία του 8ου Ομίλου