Sidebar

Δήμητρα Ευξεινούπολης

Γ Εθνική: Αναβλήθηκε ο αγώνας Δήμητρα Ευξ.- Αμβρυσσέας Διστόμου

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020
Αναβλήθηκε ο αγώνας ανάμεσα στην Δήμητρα Ευξεινούπολης και τον Αμβρυσσέας Διστόμου, αφού οι γηπεδούχοι έκαναν…

Θετικό κρούσμα κορονοιού στην Δήμητρα Ευξεινούπολης

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο, 31 Οκτωβρίου 2020
Η Δήμητρα Ευξεινούπολης έκανε γνωστό ότι βρέθηκε θετικό κρούσμα κορονοιού σε μέλος της ομάδας της…

Θησέας Αγριάς-Δημήτρα Ευξεινούπολης 2-2 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2020
Τα γκολ από τον αγώνα της 3ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής Θησέας…

«Δε θα γίνουμε σάκος του μποξ»

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2020
Η Δήμητρα Ευξεινούπολης αναφερόμενη σε όσα έγιναν στον αγώνα με τον Θησέα Αγριάς, τόνισε δε…

Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης (live streaming)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020
Σε live μετάδοση ο σημερινός (25/10 - 15:00) αγώνας της 3ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου…

Δημήτρα Ευξεινούπολης-ΑΟ Υπάτου 0-0 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2020
Τα καλύτερα στιγμιότυπα από τον αγώνα της 2ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής …

Φωκικός-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 12 Οκτωβρίου 2020
Το γκολ από το χθεσινό (11/10) παιχνίδι του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής Φωκικός-Δήμητρα Ευξεινούπολης…

Νικηφόρα πρεμιέρα για Φωκικό

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2020
Για την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος ο Φωκικός υποδέχθηκε την ομάδα της Δήμητρας Ευξεινούπολης και…

Επιθετική ενίσχυση με Μεντί

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Παρασκευή, 09 Οκτωβρίου 2020
Ο Σενεγαλέζος επιθετικός, Κριστιάνο Μεντί αποκτήθηκε από την Δήμητρα Ευξεινούπολης

Δήμητρα Ευξεινούπολης

ΑΓΩΝΕΣ

ΕΠΟΜ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 01.11.2020 - 15:00
Δήμητρα Ευξεινούπολης - Αμβρυσσέας Διστόμου
ΠΡΟΗΓ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 11.10.2020 - 16:00
Φωκικός - Δήμητρα Ευξεινούπολης: 1 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 10 3 1 0
2 Φωκικός 7 2 1 1
3 Ηρακλής Ψαχνών 6 2 0 1
- Αμβρυσσέας Διστόμου 6 2 0 1
- ΑΟ Υπάτου 6 1 3 0
6 Νέα Αρτάκη 5 1 2 1
7 Θησέας Αγριάς 3 0 3 1
- Οπούντιος Μαρτίνου 3 1 0 2
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 2 0 2 1
10 Αταλάντη 0 0 0 2
- ΓΣ Αλμυρός 0 0 0 2