Sidebar

Τα αποτελέσματα των μπαράζ ανόδου της Γ' Εθνικής (15/5)

Τα αποτελέσματα των μπαράζ ανόδου της Γ' Εθνικής (15/5)

Ολοκληρώθηκε η 4η αγωνιστική (2η στον 4ο όμιλο) των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική.

Τα τελικά αποτελέσματα

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Πηγών – ΠΑΟΠ Ν.Αμισού 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Παύλος Μελάς Κουτσού – Αλεξανδρούπολη 1-3

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Αμμουδιάς – ΑΕ Ευόσμου 0-0

Ρεπό : Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Ερμής Αμυνταίου – Κιλκισιακός 1-4

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Κρύας Βρύσης – ΑΕ Αλεξάνδρειας 1-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΟ Μουδανιών – Αιγινιακός 2-1

Ρεπό : ΙΕΚ Δέλτα

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Φιλιατών – Παναγρινιακός 5-1

ΤΕΛΙΚΟ Αμβρακικός Βόνιτσας – ΑΕ Γραμμοχωρίων 8-1

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Περιβολίου – ΠΑΣ Ανέζα 5-0

Ρεπό : Θύελλα Ελεούσας

 

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – ΑΣ Μετέωρα 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕ Μαλεσίνας 1-0

ΑΣ Νεοχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-3 α.α.

Ρεπό : Ανθούπολη

 

5ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Πανγυθεατικός – Ατρόμητος Πατρών 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Παναρκαδικός – ΑΟ Μιλτιάδης 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Παλληξουριακός – Ξενοφών Κρεστένων 3-0

Ρεπό : Θύελλα Αμπελοκήπων

 

6ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Ευπαλίου – ΑΟ Λουτράκι 3-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Θήβα 1-1

ΑΟ Ποταμιάς – Πανναυπλιακός Ηρακλής 0-3 α.α.

Ρεπό : Αμαρυνθιακός

 

7ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Νέα Ιωνία – ΑΟ Τυμπακίου 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ρεθυμνιακός – Μανδραϊκός 1-3

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Αγίου Ιωάννη – ΑΟ Καραβάς 4-2

Ρεπό : ΑΕ Νεάπολης

 

8ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Φοίβος Κρεμαστής – Μικρασιατικός Αστ.Καισαριανής 1-2

(5/6) ΑΟ Κερατέας – Αιγέας Πλωμαρίου

ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού – Παμμηλιακός 0-3 α.α.

Ρεπό : Θύελλα Χαλκειού

 

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/5, 17.00)

1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Άρης Πηγών – Ηρακλής Αμμουδιάς, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Παύλος Μελάς Κουτσού, ΑΕ Ευόσμου-Αλεξανδρούπολη

*** Ρεπό έχει ο ΠΑΟΠ Ν. Αμισού.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Μουδανιών, ΙΕΚ Δέλτα – Απόλλων Κρύας Βρύσης, Αιγινιακός – Αλεξάδρεια.

*** Ρεπό έχει ο Κιλκισιακός.

3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Περιβολίου – Αμβρακικός Βόντισας, Θύελλα Ελεούσας – Άρης Φιλιατών, ΑΕ Γραμμοχωριών- Παναγρινιακός.

*** Ρεπό έχει ο ΠΑΣ Ανέζα.

4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Μαλεσίνα – Ατρόμητος Παλαμά, ΑΟ Ανθούπολης – Ολυμπιακός Βόλου, ΑΕ Νεοχωρίου – Μετέωρα

*** Ρεπό έχει ΠΑΟΚ Κοίλων

5os ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός, Θύελλα Αμπελοκήπων – Παλληξουριακός, ΑΟ Μιλτιάδης – Ξενοφών

*** Ρεπό έχει ο Ατρόμητος Πατρών.

6ος ΌΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Κερατσίνι – Απόλλων Ευπαλίου, Αμαρυνθιακός – Ποταμιά, ΑΟ Λουτράκι – Πανναυπλιακός.

*** Ρεπό έχει η Θήβα.

7ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Νέα Ιωνία – Απόλλων Αγίου Ιωάννη, ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός, Καραβάς – Μανδραϊκός.

*** Ρεπό έχει ο ΑΟ Τυμπακίου.

8ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Πανσαμαικός – ΑΟ Κερατέας, Θύελλα Χαλκειού- Φοίβος Κρεμαστής, Αιγέων Πλωμαρίου – Αστέρας Καισαριανής

*** Ρεπό έχει ο Παμμηλιακός.