Sidebar

Τα αποτελέσματα της ημέρας (20/2)

Τα αποτελέσματα της ημέρας (20/2)

Αγωνιστική δράση είχαμε σε Super League 2 και Γ' Εθνική.

Κυριακή (20/2)

Super League 2  - 20η αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός: 1-1 (45+1' Ελευθεριάδης-38' Ντιάζ)

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Β – Ηρακλής: 0-0 

ΤΕΛΙΚΟ Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου: 1-0 (44' Μιράντα)

ΤΕΛΙΚΟ Αλμωπός Αριδαίας – Αναγέννηση Καρδίτσας: 1-0 (15' Ρόβας)

ΤΕΛΙΚΟ Καβάλα – Πιερικός 1-2 (7' Σταμένκοβιτς-24' Ντίνας, 60' Ζαφειράκης)

ΤΕΛΙΚΟ: Θεσπρωτός – Ξάνθη: 0-0 

Νότιος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Βλαχιώτη – Επισκοπή 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Παναθηναϊκός Β – Καλαμάτα 1-2 (23' Tσιριγώτης-38' Τάτος πεν, 40' Λουκίνας)

ΤΕΛΙΚΟ ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω: 0-1 (47' Αρναρέλλης πεν)

ΤΕΛΙΚΟ Ζάκυνθος – Ηρόδοτος: 1-0 (25' Κούνια)

ΤΕΛΙΚΟ Χανιά – Λεβαδειακός: 3-1 (55'πεν, 56' Mπαίροβιτς, 90+1' Βασιλόγιαννης-73' Δούμτσιος)

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας Ρόδου – Ρόδος 1-0 (7' Ζούνης)

ΤΕΛΙΚΟ Εργοτέλης – Κηφισιά: 2-1 (45'-53' πεν Κόνραντ-14' Κουιρουκίδης)

 

Γ Εθνική

15:00

1ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Θερμαϊκός Θέρμης: 0-1
ΤΕΛΙΚΟ Αλεξανδρούπολη – Άρης Αβάτου: 3-1

ΤΕΛΙΚΟ Νέστος Χρυσ/πολης – Απόλλων Παραλιμνίου: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας – Πανδραμαϊκός: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Πλαγιάς – Εθνικός Σοχού: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Ορφέας Ξάνθης – Αγροτικός Αστέρας: 0-1

 

2ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Εδεσσαϊκός – ΑΕ Λευκίμμης 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλεξ. Τρικάλων: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΣ Γιαννιτσά: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κτην. Αστ. Καληράχης: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Κοζάνη – ΑΕΠ Κοζάνης: 0-0

 

3ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Παλαμά – Δήμητρα Ευξ/πολης: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΟ Ελασσόνας – Αμβρυσσέας Διστόμου: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Λάρισας – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΟ Φήκης – ΑΟ Υπάτου: 0-1

Αταλάντη – Νέα Αρτάκη αναβολή

Θησέας Αγριάς – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

 

4ος όμιλος (20η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΟ Βάρδας: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Διαβολιτσίου: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας Βραχνέικκων – Παναιγιάλειος: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Παναγρινιακός – Τηλυκράτης: 2-0

Ναυπακτιακός– Παναχαϊκή αναβολή

Αμβρακικός Λουτρού – Εθνικός Σκουλικάδου 0-3 α.α.

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

 

5ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Μυκόνου – Άρης Σκάλας 1-1

Σαντορίνη – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Παναρκαδικός – Φωστήρας: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Μελιγούς: 0-0

Χαραυγιακός – ΓΣ Ηλιούπολης αναβολή

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

 

6ος όμιλος (16η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Αήττητος Σπάτων – Αίας Σαλαμίνας: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Πανελευσινιακός – ΑΟ Πυλίου: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Καραβάς – Προοδευτική: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Κερατσίνι – Αστέρας Βάρης: 0-1

Ρεπό: Εθνικός

 

7ος όμιλος (13η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης: 0-4

ΤΕΛΙΚΟ Πανιώνιος – Αλμυρός Γαζίου: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Γιούχτας – Άρης Σούδας: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Ρουφ – Ατσαλένιος: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Πόρος – Αγιος Νικόλαος: 3-1