Sidebar

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ' Εθνική (13/2)

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ' Εθνική (13/2)

Αγώνες είχαμε σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Κυριακή (13/2)

Super League 2 - 18η αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας: 0-1 (76' Χατζής πεν)

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Β: 1-0 (62' Πανίδης) ΕΡΤ3

ΤΕΛΙΚΟ Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός: 1-2 (58' Κουντουριώτης-46' Κανίς, 62' Παπαβασιλείου) ERTSPORTS

ΤΕΛΙΚΟ Καβάλα – Απόλλων Πόντου: 3-0 (30' Σταμένκοβιτς, 74' Αλίμι, 83' Έμπερτ πεν)

ΤΕΛΙΚΟ Θεσπρωτός – Αναγέννηση Καρδίτσας: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ξάνθη – Πιερικός 3-0 (39' Eμπουσί αυτ., 86' Τσέλιος, 90+2' Δεληγιαννίδης)

 

Νότιος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Καραϊσκάκης-Επισκοπή 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας Ρόδου – Ηρόδοτος: 1-1 (24' Λαμπίρης-64' Χαλκιαδάκης)

ΤΕΛΙΚΟ Ζάκυνθος – Καλλιθέα: 1-2 (16' Τσιμέλι-25'-57' Κυνηγόπουλος)

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΕ Χανιά – Αιγάλεω: 1-0 (47' Μπαϊροβιτς)

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Βλαχιώτη – Λεβαδειακός: 1-2 (69 Αμπάνκουα-40' Νίλι, 72' Τζημόπουλος)

ΤΕΛΙΚΟ Εργοτέλης – Ρόδος: 0-1 (23' Σουλάι)

 

Γ’ Εθνική

15:00

1ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Θερμαϊκός Θέρμης – Αλεξανδρούπολη FC: 4-0

ΤΕΛΙΚΟ Μ. Αλεξ. Ορφανίου – Νέστος Χρυσούπολης: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Αβάτου – Δόξα Δράμας: 1-1 

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Παραλιμνίου – Αναγέννηση Πλαγιάς: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Σοχού: 1-0 

 

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Μ.Αλεξ.Τρικάλων – ΟΦ Αγ.Ματθαίου: 1-1 

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Λευκίμμης – Θύελλα Σαρακηνών: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδών Μηχανιώνας: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΣ Γιαννιτσά – Κοζάνη: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Κτην.Αστ.Καληράχης – Μακεδονικός: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΠ Κοζάνης – Εδεσσαϊκός: 2-0

 

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Νέα Αρτάκη – Θησέας Αγριάς: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Αταλάντη – Ατρόμητος Παλαμά: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Δήμητρα Ευξ/πολης – Ηρακλής Λάρισας: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Αμβρυσσέας Διστόμου – ΠΟ Φήκης: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Υπάτου – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου: 4-1

Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας 0-3 α.α.

 

4ος όμιλος (19η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Σκουλικάδου – Αχέρων Καναλακίου: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Βάρδας – Αναγέννηση Άρτας: 4-0

ΤΕΛΙΚΟ Παναχαϊκή – Διαγόρας Βραχνεΐκων: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναγρινιακός: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης: 1-1

Αμβρακικός Λουτρού – Ναυπακτιακός 0-3 α.α.

Ρεπό: Τηλυκράτης

 

5ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Σκάλας – ΑΣ Σαντορίνης 0-3

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Μυκόνου – Παναρκαδικός 3-2

ΤΕΛΙΚΟ Φοίνικας Ν.Επιδαύρου – Χαραυγιακός: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Φωστήρας – ΑΕ Ερμιονίδας: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Μελιγούς: 2-1

Ρεπό: ΓΣ Ηλιούπολης

 

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Αιολικός – Αήττητος Σπάτων: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Ραφήνας – Πανελευσινιακός: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Αίας Σαλαμίνας – ΑΟ Καραβάς: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός – Αστέρας Βάρης: 1-0

Ρεπό: Προοδευτική

 

7ος όμιλος (12η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Σούδας – ΠΑΟ Ρουφ: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας: 7-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Αγίου Νικολάου – Πανιώνιος: 1-0