Sidebar

Τα αποτελέσματα της ημέρας (30/1)

Τα αποτελέσματα της ημέρας  (30/1)

Αγωνιστική μέρα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Κυριακή (30/1)

Super League 2 – 16η αγωνιστική

14:45

Βόρειος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Ολυμπιακός Β - Νίκη Βόλου 2-0 (29' Κωστή, 51' Μαρίνος)

ΤΕΛΙΚΟ: Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου 1-1 (8' Νούσιος - 49' Kότος)

ΤΕΛΙΚΟ: Πανσερραϊκός - Αλμωπός Αριδαίας 1-3 (68' Κανίς -  47' Ρόβας, 88' Σουλιώτης, 90+3' Πέττας)

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρακλής - Καβάλα 1-2 (68' Τομάς πεν. - 15' Στίκας, 90' Σαμπανίδης)

ΤΕΛΙΚΟ: Βέροια - Θεσπρωτός 2-1 (32' Φοφανά, 60' Πασάς - 82' Βασιλάκης)

ΤΕΛΙΚΟ: Απόλλων Πόντου – Ξάνθη 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός 2-0 (16' Μπάλλας, 73' Μπενγκόα)

 

Νότιος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Επισκοπή - Καλαμάτα 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Κηφισιά-ΑΕΚ Β’ 2-1 (4' Tετέι, 58' Σόουζα - 69' Χριστόπουλος)

ΤΕΛΙΚΟ: ΟΦΙ - Χανιά 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρόδοτος - Εργοτέλης 1-2 (30' Γκίνη - 24' Πέιος, 47' Κόνραντ)

ΤΕΛΙΚΟ: Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης 3-0 (44' Τζημόπουλος, 47' Νίλι, 68' Πολέτο)

ΤΕΛΙΚΟ: Ρόδος - Παναθηναϊκός Β 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: 17:00 Καλλιθέα - Διαγόρας Ρόδου 1-0 (63' Ντιμίτριους)

 

Γ’ Εθνική – 13η αγωνιστική

Κυριακή 30/1 – 15:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αλεξανδρούπολη FC-Ορφέας Ξάνθης 4-1

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Αβάτου-Εθνικός Σοχού 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Νέστος Χρυσούπολης-Αναγέννηση Πλαγιάς 3-0

ΤΕΛΙΚΟ: Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αγροτικός Αστέρας 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Πανδραμαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου 0-0

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΕ Λευκίμμης 2-2

ΤΕΛΙΚΟ: ΟΦΑΜ-Εδεσσαϊκός 1-4

ΤΕΛΙΚΟ: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΦΣ Κοζάνη 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Μακεδονικός 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΠ Κοζάνης-Αστέρας Καληράχης 1-0

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Νέα Αρτάκη-ΠΟ Ελασσόνας 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Θησέας Αγριάς-ΠΟ Φήκης 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αμβρυσσέας Διστόμου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0

Αταλάντη-ΑΟ Υπάτου (Τετάρτη 9/2)

Αετός Μακρυχωρίου-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-3 α.α.

 

4ος όμιλος – 16η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Εθνικός Σκουλικάδου 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αίας Γαστούνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0

Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας 2-1

Τηλυκράτης Λευκάδας-Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.

ΑΟ Διαβολιτσίου-Παναχαϊκή αναβολή

Παναγρινιακός-Αναγέννηση Άρτας 3-1 (29/1)

Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

 

5ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Σκάλας-Χαραυγιακός 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Ηλιούπολη-Φωστήρας 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Παναρκαδικός-Ερμιονίδα 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Ερμής Μελιγούς 3-0

ΑΕ Μυκόνου-Άγιος Ιερόθεος αναβολή

Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνη

 

6ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Αιολικός-ΑΟ Καραβάς 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Προοδευτική-ΑΟ Πυλίου Κω 4-0

ΤΕΛΙΚΟ: Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης 2-0

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

7ος όμιλος – 11η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Σούδας-ΑΕ Νεάπολης 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Πανιώνιος-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος 2-2

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΟ Ρουφ-Αλμυρός Γαζίου 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Γιούχτας-Πόρος 1-2