Sidebar

Τα αποτελέσματα της ημέρας (19/1)

Τα αποτελέσματα της ημέρας (19/1)

Εξ αναβολής αγώνες της Super League 2 και εμβόλιμη αγωνιστική στη Γ' Εθνική.

Super League 2

Τετάρτη 19/1 - 15:00

Βόρειος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Βόλου 0-0 (9 αγων.)

ΤΕΛΙΚΟ: Απόλλων Πόντου-Ηρακλής 1-1 (89' Αμαραντίδης - 64' Τομάς) (11η αγων.) ERTSPORTS

TΕΛΙΚΟ: Πιερικός-Ολυμπιακός Β 1-2 (90' Μπουόλι - 5', 60' Σαπουντζής) (11η αγων.)

ΤΕΛΙΚΟ: Θεσπρωτός-ΑΕΛ  0-0 (11η αγων.)

Νότιος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Κηφισιά-Ζάκυνθος 3-0 (63', 76' Τετέι, 90+3' Ντοριβάλ πεν.) (7 αγων.)

ΤΕΛΙΚΟ: Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 0-0 (6η αγων)

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρόδοτος-Επισκοπή 0-1 (31' Μπαρμπόσα) (10η αγων.)

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΚ Β-Αιγάλεω 1-1 (90+3' Αμούρ - 86' Τριμμάτης) (11η αγων.) ΕΡΤ3

ΤΕΛΙΚΟ: Παναθηναϊκός Β-ΟΦ Ιεράπετρας 3-1 (22, 33' Αθανασακόπουλος, 69' Τσιριγώτης - 72' αυτ.) (11η αγων.)

 

Γ’ Εθνική

15:00

1ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης 3-0

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης 0-1

Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 2-0

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC 2-1

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας ΑΝΑΒΟΛΗ

 

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-1

Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός 2-1

ΑΕΠ Κοζάνης – Μακεδονικός 0-1

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Κοζάνη 1-2

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ποσειδών Μηχανιώνας 1-1

 

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη 1-1

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Φήκης 3-0

Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας 1-2

Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΠΟ Ελασσόνας 0-1

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς 2-1

Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-3 α.α.

 

4ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Αίας Γαστούνης – Τηλυκράτης 0-3

Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος 3-1

Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Διαβολιτσίου 1-1

Αναγέννηση Άρτας – Παναχαϊκή 0-3

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου 0-3 α.α.

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

 

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Φωστήρας – Χαραυγιακός 4-1

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Παναρκαδικός 2-4

ΑΕ Μυκόνου – ΑΣ Σαντορίνης ΑΝΑΒΟΛΗ

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Ερμιονίδας ΑΝΑΒΟΛΗ

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

 

6ος όμιλος (10η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Εθνικός – Αιολικός 4-1

Προοδευτική – ΑΠΟ Κερατσίνι 3-0

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-2

Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων 1-1

Ρεπό: Αστέρας Βάρης

 

7ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας 5-1

Άρης Σούδας – Πανιώνιος 0-0

Γιούχτας – Ατσαλένιος 1-0

ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης 2-0

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Αγίου Νικολάου 2-1