Sidebar

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ Εθνική (12/12)

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ Εθνική (12/12)

Αγώνες για την Super League 2 και την Γ’ Εθνική.

Super League 2 – 7η αγωνιστική

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:45

ΤΕΛΙΚΟ Aπόλλων Πόντου-ΑΕΛ: 1-3 (21' Σουντουρά-27', 37' Όγκμποε, 42' Ακούνια)

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής-Ολυμπιακός Β’: 0-0   ΕΡΤ3

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα: 4-2 (3' Μπιανκόνι, 45' Πολίτης, 49' Μπιανκόνι, 75' Κουτσιανικούλης/ 71' πεν, 90+2' πεν Ριζογιάννης)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:45

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΚ Β’-Χανιά: 1-0 (52' Γιούσης)

ΤΕΛΙΚΟ Παναθηναϊκός Β’-Αστέρας Βλαχιώτη: 2-0 (65' πεν Αθανασακόπουλος, 83' Σαρδέλης)  ERTFLIX

 

Γ’ Εθνική – 8η αγωνιστική

Κυριακή 12/12 – 15:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Πανδραμαϊκός-Θερμαϊκός Θέρμης: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Αβάτου-Αγροτικός Αστέρας: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Πλαγιάς: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Παραλιμνίου-Εθνικός Σοχού: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας: 1-2

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΣ Γιαννιτσά -ΑΕ Λευκίμμης 1-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΠ Κοζάνης-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ ΟΦΑΜ-Μακεδονικός: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Καληράχης-Θύελλα Σαρακηνών: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εδεσσαϊκός: 1-3

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΦΣ Κοζάνη: 2-4

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Θησέας Αγριάς-Ηρακλής Λάρισας: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Δήμητρα Ευξεινούπολης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Αταλάντη-ΠΟ Φήκης: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Παλαμά-ΠΟ Ελασσόνας: 1-1

Αετός Μακρυχωρίου-ΑΟ Υπάτου 0-3 α.α.

 

4ος όμιλος – 10η αγωνιστική

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΟ Διαβολιτσίου-Εθνικός Σκουλικάδου

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Βάρδας-Τηλυκράτης Λευκάδας: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναγρινιακός: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Παναχαϊκή-Παναιγιάλειος: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αίας Γαστούνης: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Άρτας-Διαγόρας Βραχνεΐκων: 1-2

Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

 

5ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Ηλιούπολη-Άρης Σκάλας: 5-0

ΤΕΛΙΚΟ Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Παναρκαδικός-Χαραυγιακός: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Φωστήρας-Ερμής Μελιγούς: 4-1

ΑΣ Σαντορίνη-Ερμιονίδα (Τετάρτη 15/12 – 11:00)

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

 

6ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Αήττητος Σπάτων-Κερατσίνι: 1-3

ΤΕΛΙΚΟ Αίας Σαλαμίνας-Εθνικός: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Πανελευσινιακός-Καραβάς: 1-1

ΑΟ Πυλίου Κω-Αστέρας Βάρης (Δευτέρα 13/12 – 15:00)

Προοδευτική-Αιολικός 3-0 (11/12)

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

7ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Νεάπολης-Ατσαλένιος: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Νικόλαος-Γιούχτας: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Σούδας-Αλμυρός Γαζίου: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Πόρος-Πανιώνιος: 0-2