Sidebar

SL2: Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

SL2: Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές των αγώνων της 7ης αγωνιστικής της Super League 2. 

Aναλυτικά οι ορισμοί: 

Α ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 14:45

Βέροια – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλής, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

 

Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Νταβέλας (Μακεδονίας)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

 

Πιερικός – ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Φαλτάκας (Γρεβενών)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

 

Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Αναστασιάδης, Σάββας (Σερρών)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

 

Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Δημόπουλος (Φλώρινας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

 

Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Μινούδης, Βρούζος (Πιερίας)

4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

 

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 14:45

Ηρακλής – Ολυμπιακός Β

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Κορωνάς (Πειραιά)

4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 14:45

Ρόδος – Καλλιθέα

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

 

Επισκοπή – Ο.Φ. Ιεράπετρας

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

 

Κηφισιά – Ζάκυνθος

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Διπλάρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)

4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

 

Καλαμάτα – Διαγόρας

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Νιδριώτης (Αθήνας)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

 

Καραϊσκάκης Άρτας - Εργοτέλης

Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)

4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

 

Λεβαδειακός – Αιγάλεω (17:00)

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ίσσα (Αθήνας)

4ος: Στάμος (Ηλείας)

 

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 14:45

Παναθηναϊκός Β - Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

4ος: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

 

ΑΕΚ Β – Χανιά

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

 

 

*Στην φωτογραφία ο κ. Μαλούτας (Ημαθίας) που ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα Ρόδος-Καλλιθέα.