Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (25/2) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Αιγινιακός – Άρης 1-4

Παναιγιάλειος – AE Σπάρτη 1-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Δόξα Δράμας 0-1

ΟΦΗ – Πανσερραϊκός 2-0

Η βαθμολογία της Football League


Δείτε τις αναλύσεις του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Καβάλα-Αετός Ορφανού 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-2

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-ΑΕ Διδυμότειχου 1-2

Ελπίς Σκουτάρεως-Δόξα Προσκυνητών 0-0

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Παλαιοχωρίου-Καμπανιακός 3-0

Αλμωπός Αριδαίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-1

Ηρακλής-ΦΑΣ Νάουσα 2-1

Πιερικός-Αγροτικός Αστέρας 1-0

ΑΠΕ Λαγκάδα-Μακεδονικός 1-1

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΟ Καρδίας 0-3

Κιλκισιακός-Εδεσσαϊκός 1-1

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Τηλυκράτης-ΑΕ Λευκίμμης 4-0

Νέος Αμφίλοχος-Δόξα Κρανούλας 2-0

Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός Φούφα 2-1

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Θεσπρωτός 2-2

Αστέρας Παραποτάμου-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-2

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Οπούντιος Μαρτίνου-Αστέας Ιτέας 1-1

Αμβρυσσέας Διστόμου-Βόλος ΝΠΣ 0-1

Ρήγας Φεραίος-Διγενής Νεοχωρίου 1-0

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 1-3

ΑΟ Σελλάνων-ΑΠΟΚ Βελούχι 2-0

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΓΣ Αλμυρού 1-0

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Παλληξουριακός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-5

Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνέικων 3-0

Παναρκαδικός-ΠΑΟ Βάρδας 1-1

Τσικλητήρας-ΑΣ Λεωνίδιο 1-0

Ζάκυνθος-Καλαμάτα 1-1

Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας 1-3

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΣ Ρόδος-Πέλοπας Κιάτου 6-1

ΑΟ Λουτράκι-Εθνικός 2-2

Προοδευτική-ΑΠΟ Κερατσίνι 2-0

Ιάλυσος-Ασπρόπυργος 5-1

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Αήττητος Σπάτων-Αιολικός 2-0

ΑΕ Ερμιονίδας-Ταμυναϊκός 4-1

Τριγλία Ραφήνας-Παναργειακός 2-0

ΑΟ Χαλκίς-Πανθηραϊκός 2-1

Ερμής Κιβερίου-Θύελλα Ραφήνας 1-0

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Ηρόδοτος-Αιγάλεω 2-0

Φωστήρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-2

ΑΕ Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών 4-1

Ατσαλένιος-Άγιος Ιερόθεος 2-1

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηλυσιακός 1-0

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου