Sidebar

Τα αποτελέσματα της Γ Εθνικής (25/10)

Τα αποτελέσματα της Γ Εθνικής (25/10)

Αγωνιστική δράση και στους δέκα ομίλους της Γ Εθνικής 

 

 

Αναλυτικά τα σημερινό (25/10) αποτελέσματα:

1ος όμιλος (4η αγωνιστική, 15:00)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού 1-3

Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής (Αμπελοκήπων) 1-0

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίς Σαπών αναβολή

Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων αναβολή

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου αναβολή

 

 

2ος όμιλος (4η αγωνιστική, 15:00)

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0

Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 2-1

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών αναβολή

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

 

3ος όμιλος (4η αγωνιστική, 15:00)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0

ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0

ΦΣ Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά αναβολή

ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα αναβολή

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

 

4ος όμιλος (3η αγωνιστική, 15:00)

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου 1-1

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη 2-1

Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης 2-2

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 2-3

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

 

5ος όμιλος (2η αγωνιστική, 15:00)

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς 3-1

Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 1-2

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου 0-3

ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου 4-1

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού 2-1

Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-4

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα αναβολή

 

6ος όμιλος (2η αγωνιστική, 15:00)

Πανναξιακός – Χαραυγιακός 0-2 (14:30)

Προοδευτική – Πανιώνιος 1-2

ΑΕ Μυκόνου – ΓΣ Μαρκό  0-0

Φωστήρας – Εθνικός 1-2

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μοσχάτου 4-1

Ρεπό: – Αήττητος Σπάτων 

 

7ος όμιλος (3η αγωνιστική, 15:00)

Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας 0-1

Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός 3-0

ΑΕ Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Κηφισιάς 0-1

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς 0-1

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου 

 

8ος όμιλος (3η αγωνιστική, 15:00)

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-0

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος 2-2

Αστέρας Βάρης – Αιολικός 1-0

ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Μικρασιατική Χίου 2-2 (16:00) 

(24/10) Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου 1-1

(24/10) ΑΟ Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0

 

9ος όμιλος (3η αγωνιστική, 15:00)

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος 1-1

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας 1-1

ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή 0-0

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου αναβολή

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων αναβολή

Ρεπό: Παλληξουριακός

 

10ος όμιλος (3η αγωνιστική, 15:00)

Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου 2-2

Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου 4-0

ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας 1-1

ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου 4-0

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 2-1

ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς 1-0