Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (11/2) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Τρίκαλα – Καλλιθέα 1-0

Απόλλων Πόντου – ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0

Αιγινιακός – Εργοτέλης 3-2

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή 1-2

ΑΕ Σπάρτη – Δόξα Δράμας 1-0

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμότειχου 5-0

Καβάλα-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2

Μ.Αλέξανδρος Καρπερής-Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-3

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών 1-0

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 0-1

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 1-0

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Παλαιοχωρίου-ΦΑΣ Νάουσα ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 2-2

Καμπανιακός-Μακεδονικός 0-2

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας 2-0

Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας 2-1

Πιερικός-Εδεσσαϊκός 1-1

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα 2-1

Τηλυκράτης-Πανλευκάδιος 0-0

Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0

Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου 5-1

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας 0-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι 6-2

Αμβυσσεάς Διστόμου-ΑΟ Θήβα 2-1

Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού 2-1

Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου 1-2

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Τσικλητήρας-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1

ΑΣ Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-0

Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 0-1

Αχαϊκή-Παναρκαδικός 1-1

Πανηλειακός-Παλληξουριακός 1-1

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Ιάλυσος-Ιωνικός 1-1

ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Λουτράκι 1-0

Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου 3-2

Ασπρόπυργος-Εθνικός 2-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Ερμιονίδας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 2-1

Ερμής Κιβερίου-ΑΟ Χαλκίς 4-0

Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός 4-0

Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός 1-4

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 0-0

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών 2-0

ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος 2-0

Αιγάλεω-Ηλυσιακός 1-1

Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας 1-0

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος 3-0

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου