Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (21/1) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Παναιγιάλειος – ΑΟΧ Κισσαμικός 0-4

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός 2-0

ΟΦΗ – Απόλλων Πόντου 3-1

Πανσερραϊκός – Τρίκαλα 1-1

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας 2-2

ΑΕ Σπάρτη – Καλλιθέα 1-0

Βέροια – Εργοτέλης 0-2

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώνας εδώ

ΑΕ Διδυμοτείχου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Νέστος Χρυσούπολης 0-0

Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 2-4

Ελπίς Σκουτάρεως – Άρης Αβάτου 2-1

Δόξα Προσκηνυτών – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-1

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώνας εδώ

ΑΕ Καρίτσας – Άρης Παλαιοχωρίου 2-1

ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός 1-1

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 1-0

Κιλκισιακός – ΦΑΣ Νάουσα 3-1

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας 1-2

Ηρακλής – Πιερικός 5-0

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώνας εδώ

Πανλευκάδιος – ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά 4-0

Αστέρας Παραποτάμου – Μακεδονικός Φούφα 0-3

Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕ Λευκίμμης ΑΝΑΒΟΛΗ

Ερμής Αμυνταίου – Θεσπρωτός 1-1

Νέος Αμφίλοχος – Τηλυκράτης 1-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώνας εδώ

ΑΟ Θήβα – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0

ΓΣ Αλμυρού – ΑΠΟΚ Βελούχι 5-1

Αχιλλέας Φαρσάλων – Νίκη Βόλου 0-2

ΑΟ Σελλάνων – ΝΠΣ Βόλος 0-1

Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιτέας 0-0

Ρήγας Φεραίος – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώνας εδώ

Τσικλητήρας – Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-2

Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας 4-0

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός 2-2

Καλαμάτα – Πανηλειακός 0-0

ΑΣ Λεωνίδιο – Παλληξουριακός 1-1

Αχαϊκή – Ζάκυνθος 3-1

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώνας εδώ

Προοδευτική – Διαγόρας Ρόδου 0-0

Εθνικός – Ιωνικός 1-0

Ασπρόπυργος – ΑΟ Ζευγολατιού 2-0

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Λουτράκι 1-0

ΑΣ Ρόδος – Ιάλυσος 1-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώνας εδώ

Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας 1-1

Πανθηραϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0

Ταμυναϊκός – Ερμής Κιβερίου 1-2

Αιολικός – ΑΟ Χαλκίς 2-1

Τριγλία Ραφήνας – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώνας εδώ

Ηρόδοτος – Ηλυσιακός 2-0

Άγιος Ιερόθεος – ΟΦ Ιεράπετρας 2-1

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0

Αιγάλεω – Ατσαλένιος 3-1

ΑΕ Κηφισιά – Φωστήρας 2-1

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου