Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα σκορ της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (14/1) σε Football League και Γ' Εθνική.

Αναλυτικά

Football League

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Αιγινιακός – Πανσερραϊκός 1-0

Τρίκαλα – ΑΕ Σπάρτη 2-1

Απόλλων Λάρισας – Άρης 0-2

Καλλιθέα – Βέροια 1-1

ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή 0-1 

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1

Αετός Ορφανού-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 4-2

Άρης Αβάτου-Καβάλα 1-1

Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης 1-2

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Ελπίδα Σκουτάρεως 1-0 

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1

Κιλκισιακός-ΑΟ Καρδίας 0-2

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕ Καρίτσας 0-1

ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας 1-2

Πιερικός-ΦΑΣ Νάουσα 2-2

Ηρακλής-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 4-0

Καμπανιακός-Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Λευκίμμης-Νέος Αμφίλοχος 3-2

Θεσπρωτός-Τηλυκράτης 1-2

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

Πανλευκάδιος-Αστέρας Παραποτάμου 0-1

Μακεδονικός Φούφα-Σκουφάς Κομποτίου 2-1 

Δόξα Κρανούλας-Ερμής Αμυνταίου 0-1 

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Ιτέας-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0

Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 3-2

ΑΟ Θήβα-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 1-1 

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

ΠΑΟ Βάρδας-Τσικλητήρας 1-0

Παναρκαδικός-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0

Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-1

Παλληξουριακός-Αστέρας Αμαλιάδας 0-4

Αχαϊκή-Καλαμάτα 0-0

Ζάκυνθος-ΑΣ Λεωνίδιο 5-0

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΟ Ζευγολατιού-Εθνικός 0-3

ΑΟ Λουτράκι-Πέλοπας Κιάτου 3-2

ΑΣ Ρόδος-Ασπρόπυργος 3-0

Ιάλυσος Ρόδου-ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Ερμιονίδα-Αιολικός 1-1

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Αήττητος Σπάτων 0-1

Ερμής Κιβερίου-Πανθηραϊκός 0-0

ΑΟ Χαλκίς-Παναργειακός 1-2

Τριγλία Ραφήνας-Ταμυναϊκός 2-1

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

ΟΦ Ιεράπετρας-Ηρόδοτος 1-1

ΑΕ Μυλοποτάμου-Άγιος Ιερόθεος 2-2

Ατσαλένιος-Ερμής Ζωνιανών 0-0

ΑΕ Κηφισιά-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-2

Φωστήρας-Αιγάλεω 1-2 

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου