Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα σκορ των αναμετρήσεων της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (7/1) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

ΑΕ Καραϊσκάκης - Εργοτέλης 2-1

ΑΕ Σπάρτη - Αιγινιακός 1-0

Άρης - Απόλλων Πόντου 2-0

Δόξα Δράμας - Παναιγιάλειος 0-0

Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας 2-1

Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1 

Η βαθμολογία της Football League


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Διδυμότειχου 4-0

Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 0-1

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Άρης Αβάτου 0-1

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Προσκυνητών 0-1

Καβάλα-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-0

Ορφέας Ξάνθης-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-1

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Παλαιοχωρίου-Κιλκισιακός 2-0

Εδεσσαϊκός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-0

ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1

Μακεδονικός-Πιερικός 2-1

Αγροτικός Αστέρας-Ηρακλής 0-3

ΦΑΣ Νάουσα-Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Καμπανιακός 0-0

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Παραποτάμου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-2

Σκουφάς Κομποτίου-Πανλευκάδιος 2-0

Ερμής Αμυνταίου-Καστοριά 1-0

Νέος Αμφίλοχος-Μακεδονικός Φούφα 0-1

Τηλυκράτης-Δόξα Κρανούλας 2-1

Θεσπρωτός-ΑΕ Λευκίμμης 1-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Αχιλλέας Φαρσάλων-Οπούντιος Μαρτίνου 0-0

ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Θήβα 0-0

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΠΟΚ Βελούχι 2-0

Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου 0-1

Αμβρυσσέας Διστόμου-Διγενής Νεοχωρίου 1-0

Αστέρας Ιτέας-ΝΠΣ Βόλος 0-1

 

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Παναρκαδικός-Τσικλητήρας 0-1

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός 1-2

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληξουριακός 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή 3-0

Αστέρας Αμαλιάδας-Ζάκυνθος 2-0

Καλαμάτα-ΑΣ Λεωνίδιο 3-1

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Εθνικός-ΑΣ Ρόδος 3-1

Πέλοπας Κιάτου-Ιάλυσος 0-1

Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1

Ιωνικός-ΑΟ Ζευγολατιού 2-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας 2-0

Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδα 1-1

Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Χαλκίς 2-1

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0

Ηλυσιακός-Ατσαλένιος 4-1

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Κηφισιά 2-0

Ερμής Ζωνιανών-Φωστήρας 1-0

ΑΟ Παλαιόχωρας-Αιγάλεω 0-1

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου