Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ όλων των παιχνιδιών σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

ΑΟΧ Κισσαμικός – ΑΕ Σπάρτη 0-2

Δόξα Δράμας – Άρης 1-2

Πανσερραϊκός – Βέροια 1-0

Παναιγιάλειος – Εργοτέλης 1-0

Αιγινιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης 2-0

Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα 1-0

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας 3-1

Η βαθμολογία της Football League


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίς Σκουτάρεως 0-1

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Καβάλα 1-3

ΑΕ Διδυμοτείχου-Άρης Αβάτου 0-0

Αετός Ορφανού-Δόξα Προσκυνητών 3-2

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων - ΑΟ Καρδίας 1-0

ΦΑΣ Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας 1-0

Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός 0-3

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-1

Νέος Αμφίλοχος-Αστέρας Παραποτάμου 2-1

Τηλυκράτης-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0

Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος 3-1

ΑΕ Λευκίμμης-Καστοριά 3-0

Δόξα Κρανούλας-Μακεδονικός Φούφα 0-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΟ Σελλάνων–Οπούντιος Μαρτίνου 4-2

Ρήγας Φεραίος–Αχιλλέας Φαρσάλων 0-0

Αμβρυσσέας Διστόμου–ΓΣ Αλμυρού 0-2

Αστέρας Ιτέας–ΑΟ Θήβα 2-1

Διγενής Νεοχωρίου–Νίκη Βόλου 1-1

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Τσικλητήρας-Παλληξουριακός 3-0

Παναρκαδικός-Ζάκυνθος 1-0

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΣ Λεωνίδιο 1-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Καλαμάτα 0-2

Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας 2-0

Πανηλειακός-Αχαϊκή 1-0

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Προοδευτική-ΑΟ Λουτράκι 0-0

ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΣ Ρόδος 0-1

Ιωνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι 2-0

Διαγόρας Ρόδου-Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας 0-0

Εθνικός-Πέλοπας Κιάτου 1-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Πανθηραϊκός-Παναργειακός 1-2

Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Χαλκίς 1-1

Ερμής Κιβερίου-Τριγλία Ραφήνας 3-2

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Αιολικός 0-1

Θύελλα Ραφήνας-Ταμυναϊκός 0-1

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Ηρόδοτος-Ατσαλένιος 0-0

ΑΕ Μυλοποτάμου-ΑΕ Κηφισιά 1-0

ΟΦ Ιεράπετρας-Αιγάλεω 2-1

Ηλυσιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-0

Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών 2-0

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου