Sidebar

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής

Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ και τις αναλύσεις των παιχνιδιών της Κυριακής (19/11) σε Football League και Γ' Εθνική.

Αναλυτικά:

Football League

18/11 ΑΟ Τρίκαλα - ΟΦΗ 0-0

Παναχαϊκή - ΑΟΧ Κισσαμικός 0-0

ΓΣ Εργοτέλης 88 - Άρης 2-3

ΠΑΕ Καραϊσκάκης - ΑΕ Σπάρτης 2-1

Αιγινιακός - Παναιγιάλειος 1-1

Καλλιθέα - ΓΣ Δόξα Δράμας 0-1

Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός 3-0

Απόλλων Πόντου - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0

Αχαρναϊκός - Βέροια 0-3 α.α.

Η βαθμολογία της Football League


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

18/11 Άρης Αβάτου - Ορφέας Ξάνθης 1-0

Αετός Ορφανού-Καβάλα 1-0

Απόλλων Παραλιμνίου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0

ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-1

Δόξα Προσκυνητών-Ελπίς Σκουτάρεως 0-2

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-2

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας 0-1

ΦΑΣ Νάουσα-Ηρακλής 1-2

Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός 0-1

Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0

ΑΟ Καρδίας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-1

Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός 1-1

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

18/11 Σκουφάς Κομποτίου - Δόξα Κρανούλας 0-0

Ερμής Αμυνταίου-ΑΕ Λευκίμμης 2-1

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Τηλυκράτης 4-2

Νέος Αμφίλοχος-Θεσπρωτός 1-2

Αστέρας Παραποτάμου-Καστοριά 0-1

Πανλευκάδιος-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Οπούντιος Μαρτίνου-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1

Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ιτέας 0-0

Ολυμπιακός Βόλου-Βόλος ΝΠΣ 0-2

ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχωρίου 3-0

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΠΟΚ Βελούχι 3-0

ΑΟ Θήβα-ΓΣ Αλμυρού 0-1

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Τσικλητήρας-Ζάκυνθος 0-0

Αχαϊκή-ΑΣ Λεωνίδιο 2-1

Παλληξουριακός-Καλαμάτα 1-1

Πανηλειακός-Αστέρας Αμαλιάδας 1-0

Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων 1-0

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

18/11 ΑΣ Ρόδου - ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0

ΑΟ Προοδευτική Νεολαία - ΓΑΣ Ιάλυσος 3-2

ΑΟ Λουτράκι - Ασπρόπυργος 0-0

ΑΟ Ζευγολατιού - Πέλοπας Κιάτου 0-1

Ιωνικός - Διαγόρας Ρόδου 0-2

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Ερμιονίδας 2-0

Τριγλία Ραφήνας-Αιολικός 3-1

ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός 1-0

Ερμής Κιβερίου-Παναργειακός 1-1

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Θύελλα Ραφήνας 1-0

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Ηρόδοτος-Φωστήρας 1-0

ΑΕ Κηφισιά-Αιγάλεω 2-3

Ατσαλένιος-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ερμής Ζωνιανών 1-1

ΟΦ Ιεράπετρας-Ηλυσιακός 2-2

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου