Sidebar

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής

Τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των παιχνιδιών σε Β' και Γ' Εθνική, αλλά και τις αναλύσεις τους.

Αναλυτικά:

Football League

Παναχαϊκή - ΓΣ Εργοτέλης 88 2-1

ΟΦΗ - Αιγινιακός 6-0

Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου 3-3

ΑΟΧ Κισσαμικός - Αχαρναϊκός 4-1

Άρης - Καλλιθέα 2-0

Βέροια - ΠΑΕ Καραϊσκάκης 0-2

ΑΕ Σπάρτης - Απόλλων Λάρισας 2-0

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος 1-0

Η βαθμολογία της Football League


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Ελπίς Σκουτάρεως-ΑΕ Διδυμότειχου 0-2

Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-0

Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών 2-1

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Άρης Αβάτου 1-1

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 0-1

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-1

Καμπανιακός-ΦΑΣ Νάουσα 0-1

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας 4-0

Ηρακλής-Μακεδονικός 1-0

Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας 2-1

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας 2-0

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός 2-1

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-1

ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης 1-3

Δόξα Κρανούλας-Νέος Αμφίλοχος 0-3

Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου 2-0

Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου 3-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου 0-2

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

11/11 ΝΠΣ Βόλος - Αμβρυσσέας Διστόμου 3-1

Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος 0-0

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου 1-1

ΑΠΟΚ Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων 1-2

ΓΣ Αλμυρού-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Βλαχιώτη - Παλληξουριακός 2-0

Καλαμάτα - Ζάκυνθος 1961 2-0

Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή 2-2

ΑΣ Λεωνίδιο-Τσικλητήρας 0-2

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανηλειακός 2-1

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός 1-0

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Διαγόρας Ρόδου-ΑΟ Ζευγολατιού 2-0

ΑΠΟ Κερατσίνι-Προοδευτική 0-1

Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας-Ιάλυσος 1-1

Πέλοπας Κιάτου-ΑΣ Ρόδος 1-2

Εθνικός-ΑΟ Λουτράκι 2-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων 0-2

Ταμυναϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας 0-3

Παναργειακός-Τριγλία Ραφήνας 0-0

Πανθηραϊκός-ΑΟ Χαλκίς 2-2

Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 2-2

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου


Δείτε τις αναλύσεις των αγώνων του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

11/11 Ηλυσιακός ΑΟ - ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0

Αιγάλεω-Ηρόδοτος 1-2

ΑΟ Παλαιόχωρας-Φωστήρας 0-0

Ερμής Ζωνιανών-ΑΕ Κηφισιά 2-1

Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος 1-2

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ