Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ όλων της αναμετρήσεων της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (4/2) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου 1-0

Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός 1-1

Άρης – ΑΕ Σπάρτη 1-0

Η βαθμολογία της Football League

Δείτε τις αναλύσεις του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕ Διδυμοτείχου – Καβάλα 1-2

Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου 1-0

Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ

Ελπίς Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης 2-1

Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1

ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός 2-1

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Κιλισιακός – Ηρακλής 0-4

Μακεδονικός – ΦΑΣ Νάουσα 0-0

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός 0-0

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

Πανλευκάδιος – ΑΕ Λευκίμμης 1-0

Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης 1-1

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός 0-0

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων 3-0

Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου 1-3

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

ΓΣ Αλμυρού – Αστέρας Ιτέας 1-0

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0

ΑΠΟΚ Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου 1-2

ΑΟ Θήβα – Βόλος ΝΠΣ 3-3

Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας 2-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αστέρας Αμαλιάδας 0-4

Παλληξουριακός – Αχαϊκή 0-0

Παναρκαδικός – ΑΣ Λεωνίδιο 4-2

Πανηλειακός – Ζάκυνθος 1-0

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα 4-3

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Διαγόρας Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ Ζευγολατιού – Ιάλυσος 0-3

Ιωνικός – Ασπρόπυργος 0-0

ΑΟ Λουτράκι – ΑΣ Ρόδος 1-0

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων 0-0

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός 2-1

Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός 2-1

ΑΟ Χαλκίς – Τριγλία Ραφήνας 1-1

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

Δείτε τις αναλύσεις του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος 0-0

ΑΕ Μυλοποτάμου – Φωστήρας 1-1

Ατσαλένιος – ΑΕ Κηφισιά 1-2

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών 2-2

ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου