Sidebar

Οι διαιτητές της Γ' Εθνικής

Οι διαιτητές της Γ' Εθνικής

Δείτε αναλυτικα τις «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης του σαββατοκύριακου (9-10/12) στη Γ' Εθνική.

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμοτείχου - Άρης Αβάτου
Διαιτητής: Κιγιτζή (θράκης)
Βοηθοί: Γκιόση, Δανδανίδης (Θράκης)

Απόλλων Παραλιμνίου - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Διαιτητής: Δραγάτης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σκούτας, Κωστόγλου (Χαλκιδικής)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Ορφέας Ξάνθης
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

Αετός Ορφανού - Δόξα Προσκυνητών
Διαιτητής: Στόλης (Σερρών)
Βοηθοί: Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)

Νέστος Χρυσούπολης - Ελπίδα Σκουτάρεως
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Κούλα, Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής - ΑΟ Καβάλας
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας)


2ος όμιλος

ΑΠΕ Λαγκαδά - Άρης Παλαιοχωρίου
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς) 

Αλμωπός Αριδαίας - Κιλκισιακός
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης, Καλορογιάννης (Πιερίας) 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Νάκας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός Νεάπολης
Διαιτητής: Μιχουλιάς (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδημόγλου, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Ηρακλής - ΑΣΦ Αλεξάνδρεια
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)

Καμπανιακός - Εδεσσαϊκός
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί:Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Νάουσα - ΑΕ Καρίτσας
Διαιτητής: Παλιούρας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τυριακίδης, Σιανίδης (Μακεδονίας)


3ος όμιλος

Σκουφάς Κομποτίου - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κόλλιας, Καραλής (Ηπείρου)

Τηλυκράτης - Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Τσιλικάς(Αιτ/νίας), Λιακώνης (Πειραιά)

ΑΕ Λευκίμμης - Καστοριά
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Μωυσιάσης, Στεφούλης (Γρεβενών)

Νέος Αμφίλοχος - Αστέρας Παραπόταμου
Διαιτητής: Μπαίλης (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου, Τσόκας (Πρέβεζας)

Θεσπρωτός - Πανλευκάδιος
Διαιτητής: Κωστούλας (Άρτας)
Βοηθοί: Μωυσιάδης, Θανασιάς (Άρτας)

Δόξα Κρανούλας - Μακεδονικός Φούφα
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκουρδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)


4ος όμιλος

Ρήγας Φεραίος - Αχιλλέας Φαρσάλων
Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Αστέρας Ιτέας - ΑΟ Θήβα
Διαιτητής: Χρονάς (Αχαϊας)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος, Ζούλης (Αχαϊας)

Διγενής Νεοχωρίου - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Μάντζιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κοττορός, Αντωνίου (Ηπείρου)

Αμβρυσσέας Διστόμου - ΓΣ Αλμυρός
Διαιτητής: Καλαντζής (Αθηνών)
Βοηθοί: Κοκαρίδας, Κολιάκος (Αθηνών)

ΝΠΣ Βόλος - ΑΠΟΚ Βελούχι
Διαιτητής: Παυλίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Γιαντζής, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

ΑΟ Σελλάνων - Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Καλαντζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Πετέτσος (Λάρισας)


5ος όμιλος

Πανηλειακός - Αχαϊκή
Διαιτητής: Αγγελάκος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος, Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

ΠΑΟ Βάρδας - Λεωνίδιο
Διαιτητής: Κουφογιάννης (Φωκίδας)
Βοηθοί: Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας)

Αστέρας Βλαχιώτη - Αστέρας Αμαλιάδας
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Γκότσης, Μπουρτσοβίτης (Αργολίδας)

Τσικλητήρας Πύλου - Παλληξουριακός
Διαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Λιάπης, Καραμέρος (Ηλείας)

Παναρκαδικός - Ζάκυνθος 1961
Διαιτητής: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Καρβούνης, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Διαγόρας Βραχνέικων - Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νενεκούμης, Ρέκας (Αργολίδας)


6ος όμιλος

ΑΟ Προοδευτική Νεολαία - ΑΟ Λουτράκι
Διαιτητής: Μανουράς (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανουράς, Πετρίδης (Τρικάλων)

ΑΟ Ζευγολατιού - ΑΣ Ρόδου
Διαιτητής Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Καραμανάς, Βιντζεντζάτος (Κέρκυρας)

Ιωνικός - ΑΠΟ Κερατσίνι
Διαιτητής: Καρυοφύλλης(Πειραιά)
Βοηθοί: Κωρονάς, Κεφαλιάκος (Πειραιά)

Διαγόρας Ρόδου - Ασπρόπυργος
Διαιτητής: Μπαλάσας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Εθνικός - Πέλοπας Κιάτου
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολακίδης, Σταυρόγλου (Αθηνών)


7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Χαλκίς
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Λυμπερόπουλος, Δέτση (Αθηνών)

Ερμής Κιβερίου - ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Διαιτητής: Κουτσαναστάσης (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Αιολικός
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης, Νικολάου (Αθηνών)

Θύελλα Ραφήνας - Ταμυναϊκός
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Φαρμάκης, Βαλκάνος (Δυτ. Αττικής)

Πανθηραϊκός ΑΟ - Παναργειακός
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Καραγιανίδης, Μητράκος (Πειραιά)


8ος όμιλος

Ηρόδοτος - ΠΟ Ατσαλένιου
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τρουλινός, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

ΑΕ Μυλοποτάμου - ΑΕ Κηφισιάς
Διαιτητής: Γιουμαντζίδης (Χανίων)
Βοηθοί: Μαρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων)

ΟΦ Ιεράπετρας - Αιγάλεω
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Γαρεφλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Ηλυσιακός ΑΟ - ΑΟ Παλαιόχωρας
Διαιτητής: Αντωνίου (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί:  Μανάλης(Δυτ.Αττικής), Πλάκας (Ανατ. Αττικής)

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου - ΑΟ Ερμής Ζωνιανών
Διαιτητής: Ατσικνούδας (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Κοντολέων(Δυτ.Αττικής), Σοφιάς (Ανατ.Αττικής)