Sidebar

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Τα αποτελέσματα της Γ' Εθνικής

Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα αποτελέσματα στους οκτώ ομίλους αλλά και την ανάλυση των αγώνων.

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 1ου ομίλου πατώντας εδώ

Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0 

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2

Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών 4-0

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 1-0 

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου

 

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 2ου ομίλου πατώντας εδώ

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 3-0

Πιερικός-Ηρακλής 0-1

Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 4-3

ΦΑΣ Νάουσα-Κιλκισιακός 1-0

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0

Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας 1-0

Η βαθμολογία του 2ου ομίλου

 

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 3ου ομίλου πατώντας εδώ

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Μακεδονικός Φούφα 0-1

ΑΕ Λευκίμμης-Πανλευκάδιος 1-0

Δόξα Κρανούλας-Καστοριά 1-0

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2

Ερμής Αμυνταίου-Σκουφάς Κομποτίου 0-0

Τηλυκράτης-Αστέρας Παραποτάμου 2-0

Η βαθμολογία του 3ου ομίλου

 

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 4ου ομίλου πατώντας εδώ

Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου 0-3 α.α.

Αστέρας Ιτέας-ΓΣ Αλμυρού 3-1

Αμβρυσσέας Δίστομου-Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλανών 2-1

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟΚ Βελούχι 1-0

(21/10) Βόλος ΝΠΣ- ΑΟ Θήβα 2-1

Η βαθμολογία του 4ου ομίλου

 

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 5ου ομίλου πατώντας εδώ

Αστέρας Αμαλιάδας-Τσικλητήρας 2-1

Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΣ Λεωνίδιο 4-0

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος 1-0

Παλληξουριακός-Πανηλειακός 0-4

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 0-0

(21/10) Παναρκαδικός – Αχαϊκή 2-0

Η βαθμολογία του 5ου ομίλου

 

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 6ου ομίλου πατώντας εδώ

Πέλοπας Κιάτου-Προοδευτική 0-2

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0

Εθνικός-Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας 4-0

(14:30) Ιωνικός-Ιάλυσος 1-1

(13.30) Διαγόρας-ΑΠΟ Κερατσίνι 2-0 

Η βαθμολογία του 6ου ομίλου

 

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 7ου ομίλου πατώντας εδώ

Παναργειακός-Αήττητος Σπάτων 0-0

(15:00) Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-ΑΕ Ερμιονίδας 1-0

ΑΟ Χαλκίς-Ερμής Κιβερίου 3-0

Πανθηραϊκός-Ταμυναϊκός 2-0

(14.30) Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός 1-0

Η βαθμολογία του 7ου ομίλου

 

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια του 8ου ομίλου πατώντας εδώ

Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος 2-5

Ηλυσιακός-Αιγάλεω 3-0

Ατσαλένιος-ΑΕ Μυλοποτάμου 2-0

(15.30) OΦ Ιεράπετρας-Φωστήρας 0-0

Άγιος Ιερόθεος-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ